Minecraft Tohum Kodları (Köy Tohumu) Kodu

Minecraft Tohum Kodları
Minecraft Tohum Kodları

Minecraft Tohum Kodları Nelerdir? Tohum kodları için yapılması gereken tüm bilgiler aşağıda ki gibidir. Aklınıza takılan soruları bizlere aşağıda ki yorum seçeneğinde belirtebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Zayıflık İksiri Yapımı


Minecraft Tohum Kodları

Micraft tohum kodu ile yeni bir şehir inşa etme imkânı vardır. Oyunu oynarken otomatik kurulu olan haritaları değil mc tohum kodları ile teması beğenilen, daha eğlenceli bulunan haritalar seçilerek oynanabilir. Bulunan farklı minecraft tohum kodları ile dağ evi, ada yerleşkesi. Köşk, buz orman, şeker vadisi ve cadı kulübesi gibi haritalar oynanabilir. Hepsinin tohum kodu farklı olarak bulunur. Bu tohum kodlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Örneğin buz vadisinin tohum kodu KOP iken şeker vadisinin tohum kodu 742382451’dir.

Minecraft Köy Tohumu

Minecraft Köy Tohumu, oyuncudan oyuncuya değişebilmektedir. Bu değişim sebebi ile kodlar da araştırma yapılırken ve bu kodlar oyunda uygulanırken. Seçtiğiniz harita için en uygun olan köy tohumları seçilir. Seçilen köy tohumları oyunculara hem kolaylık sağlar hem de oyun da daha çok başarılı olmasını sağlar. Böylece oyuncu zevkle bu köy tohumlarını kullanır. Ayrıca kullanılan her köy tohumu farklı haritaya yönlendirerek her haritanın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Farklı tohum kodları ile oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Tohum Kod sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Köye Işınlanma Kodu


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.