Minecraft Yağmur Durdurma Kodu (Kalıcı ve Geçici) Nasıl Yapılır?

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu
Minecraft Yağmur Durdurma Kodu

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu Nasıl Yapılır? Minecraft dünyaca bilinen bir oyun olup oyun sırasında hava durumu sürekli değişmektedir. Dolayısıyla anında yağmur yağıp şimşekler de buna eşlik etmektedir. Bu da oyun içindeki performansı azaltmaktadır. Aynı zamanda yağan yağmur yüksek yerlerde kara dönüşmektedir. Bu durumdan memnun değilseniz Minecraft yağmur durdurma kodunu kullanabilirsiniz. Bu yazıda Minecraft yağmur durdurma nasıl yapılır hakkında bilgi vereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Tohum Kodları


Minecraft Yağmur Durdurma Kodu

Yağmur durdurma kodu yağmurun yarattığı görüş engelini ortadan kaldırmak için kullanılır. Çünkü Minecraft’da faaliyet göstermek zor hale gelmektedir. Bu nedenle yağmur durdurma kodunu kullanarak güneşli hava durumunu ortaya çıkarabilirsiniz.

Mc yağmur durdurma kodu sadece hileler aktifken kullanılır. Eğer bu kodu kullanmak istiyorsanız yazı yazma yerini aktif hale getirmeniz gerekir. Yazı yazma kısmına /weather clear yazarak yağmuru durdurabilirsiniz. Farklı bir kod olan /toggledownfall kodunu da kullanabilirsiniz. /toggledownfall kodu Minecraft yağmur durdurma olarak kullanılmaktadır.

/Weather clear kodu yağmuru geçici olarak durdururken /toggledownfall kodu kalıcı olarak kapatmaktadır. Gamerule doWeatherCycle False kodu ise yağmuru tekrardan aktif hale getirmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Yağmur Durdurma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Zayıflık İksiri Yapımı


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.