Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Yatak Nasıl Yapılır? Yapmak için Gerekli Malzemeler:

Minecraft Yatak Nasıl Yapılır? Yatak, sabaha kadar saklanmak istemiyorsanız, muhtemelen Minecraft’taki ilk gecenizden önce, oyunun başlarında yapmanız gereken yapı taşlarından biridir. Yatak yapmak çok basit, Minecraft dünyasını ilk kez açtıktan sonraki ilk birkaç dakika içinde sadece iki farklı malzemeye ihtiyacınız var. Yataklar önemlidir, çünkü karanlıkta geceyi atlamanıza izin verir ve çetelerin yüzeyde üremesini önler.

Kısacası: Yatağı yapmak için 3×3 ızgaranın işleme alanını açın. Son sıraya 3 tahta yerleştirin, ardından ikinci sırayı yünle doldurun. Yünü tercih ettiğiniz renkte kullanarak rengarenk varyasyonlar yaratın. Yatak yapıldıktan sonra, envanterinize taşıyın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Tuğla Nasıl Yapılır


Yatak Yapmak için Gerekli Malzemeler:

Minecraft’ta bir Sandık yapmak için şunlara ihtiyacınız olacak:

  1. çalışma masası
  2. 3 Yün
  3. 3 ahşap plaka

Minecraft’ta yatak yapmak için adım adım resimli kılavuz: Yatak yapmanın ilk adımı odun toplamak için biraz odun kesmektir. Örneğin, bir yatak yapmak için oyuncunun en az 2 kütüğe ihtiyacı vardır. Ancak, oyuncuların oyunun başında daha fazla yün kesmeleri önerilir.

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Makas Nasıl Yapılır


Minecraft Yatak Nasıl Yapılır?

Yatak alabilmek için en az 3 yün toplamalısınız. Bazen oyuncu koyunları öldürür. Çünkü bu aynı zamanda yünü de kaybeder, ancak bunu yapmanın en iyi yolu bir çift makas kullanmaktır. Makasla toplayabileceğiniz Minecraft’ta koyunların üzerinde yün bulunabilir. Bir koyun zamanla sınırsız miktarda yün üretebilir, ancak her koyundan sadece 1-3 parça yün toplanır.

Minecraft Yatak Yapmak
Minecraft Yatak Yapmak

Makas, iki parça demirden yapılmış aletlerdir ve yukarıda gösterildiği gibi üretilebilir.

Artık makaslarınızı yaptığınıza göre, kullanıma hazırlar! sağ Tıklayarak Koyunlardan Yün toplayın. (unutmayın Bir koyun ot yediğinde, yünü yenilenir ve tekrar büyür.)

Minecraft Yatak Yapımı
Minecraft Yatak Yapımı

Artık gerekli tüm bloklara sahip olduğunuza göre, yatağınızı yapabilirsiniz.

Minecraft Yatak
Minecraft Yatak

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Yatak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Pusula nasıl yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER