Minecraftta Bow vs Crossbow: Arasındaki Fark Nedir? Hangi silah Daha iyi

Minecraftta Bow vs Crossbow
Minecraftta Bow vs Crossbow

Minecraftta Bow vs Crossbow: Minecraft, oyuncuların seçebileceği birkaç farklı silaha sahiptir. Minecraft Bow ve Crossbow Arasındaki Fark Her zaman Merak edilen bir konu olmuştur. Yakın dövüş silahları ve yay gibi uzun menzilli saldırı silahları var. Hem yaylar hem de Normal silahlar, oyuncuların Minecraft’ta sahip olduğu iyi silahlardır.


Minecraftta Bow vs Crossbow
Minecraftta Bow vs Crossbow

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft dürbün nasıl yapılır


Bu silahların her ikisi de oyuncuların yaratıklara daha uzaklardan saldırmalarına izin vererek yakın dövüşte yaratıklar tarafından zarar görmemelerini sağlar. Minecraft’ta belirli canavarlarla savaşırken bir yay veya tabiri caiz ise diğeri de tatar yayına sahip olmak çok faydalıdır. Oyuncu bir baskın içindeyse, yüksek bir yere çıkabilir ve canavarı yukarıdan yok edebilir. Bu gün Bu makalede Minecraft Hangi silah Daha iyi bu nu konuşacağız.

Minecraftta Bow vs Crossbow:

yaratıkların çoğu yer tabanlı. Bow ve Crossbow yayı kullanmak, oyuncuya üstün bir avantaj sağlayacaktır. Oyuncular ayrıca bu silahları son ejderhayı yenmek için faydalı bulabilirler. Ejderhalar çoğunlukla uçlarda uçar, sadece birkaç saniyeliğine yere yakın durular.

Oyuncular sadece karada yakın dövüşe girebilir. Oyuncular, kalabalığın inmesini beklemeden ejderhaları vurmak için uzun menzilli silahları kullanabilirler. Bow ve Crossbow , oyundaki harika uzun menzilli silahlardır.İsimleri biraz benzer olsa da, oldukça farklıdırlar. Bu makalede, oyuncular Minecraftta Bow vs Crossbow yayı arasındaki farkı anlayacaklar!

Minecraftta Bow vs Crossbow
Minecraftta Bow vs Crossbow

Minecraft Bow ve Crossbow Arasındaki Fark

Minecraft Hangi silah Daha iyi? Hasar:

Her iki silah da önemli hasara neden olsa da, Crossbow Bow’dan biraz daha fazla hasar verir.

Bow 1-10 (en az 1) ve Crossbow 6-11 (en az 6) saldırı hasarı verir.

yeniden yükleme

Yeniden yükleme tüm oyuncuların yapması gereken çok önemli bir şeydir. Bow’un yeniden yükleme hızı, Crossbow’dan daha hızlıdır. Crossbow yeniden yüklemek 1,25 saniye (25 tik) sürer. Bu uzun bir süre gibi görünmeyebilir, ancak oyunda, oyuncuların savunmalarını hızla geri kazanabilmeleri için hızlı bir şekilde yeniden yükleyebilmeleri önemlidir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraftta Balon nasıl yapılır


Bow’un yeniden yüklenmesi yalnızca 1,1 saniye sürer (22 tik). Fark büyük değil, ancak ekstra 0.15 saniye oyuncuların ekstra bir kalp kazanmasını sağlayabilir! Minecraft Bow ve Crossbow Arasındaki Fark oyunculara göre kritik önem arz etmlidir.

Crafting

İki silahın tarifleri karmaşık değil, ancak Crossbow daha fazla malzeme gerektiriyor. Oyuncunun bir Crossbow yapmak için üç çubuğa, bir tripwire kancasına, iki ipe ve bir demir külçeye ihtiyacı vardır. Bow yapmak giderek kolaylaşıyor. Bir BOW yapmak için oyuncunun sadece üç çubuğa ve üç ipe ihtiyacı vardır. Demir veya başka bir şeye ihtiyaç yoktur.

minecraftta bow vs crossbow arasindaki fark nedir hangi silah daha iyi 4

Minecraft Bow mu Crossbow mu: Büyüler

Crossbow ve Bow Minecraft’ta farklı büyülere sahiptir. Bazı büyüleri paylaşırlar, ancak diğer büyüler yalnızca bir silahı hedefler.

Arbaletler, kendilerine özel hazırlanmış çoklu atış, delici ve hızlı şarj büyülerine sahiptir. Multishot, oyuncuların aynı anda birden fazla ok atmasına olanak tanır. Delme, Crossbow oklarının birden fazla varlığı delmesine olanak tanır ve hızlı şarj, Crossbow’u yeniden yüklemek için gereken süreyi azaltır. Birde Bow’a Bakalım Neymiş? Minecraft Bow mu Crossbow mu? Sorunuza eşlik ediyoruz…


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Eşya Gitmemesi için Kod


Bow’un ise kendine özgü alevi, sonsuzluğu, gücü ve yumruğu vardır. Ateş büyüleri, okları yanan oklara dönüştürür. Infinity, yayın sınırsız sayıda ok atmasına izin verir. Güç, yayın verdiği hasar miktarını artırır ve Punch, okun geri tepmesini artırır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraftta Bow vs Crossbow sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bu içeriğe oy verin!