Minecraftta Migrator Nasıl Alınır? Pelerini Almak için [Rehber]

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır
Minecraftta Migrator Nasıl Alınır

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır? Minecraft pelerin kullanabilir miyim? Minecraft Pelerin Nasıl Alınır? Pelerininin yalnızca topluluğun özel üyeleri tarafından kullanılabildiğine inanılıyor. Uzun zamandır, son derece nadir öğeler olarak kabul edildiler. Minecraft’ta birkaç pelerin tasarımı var, ancak Migrator pelerini en sonuncusu. Pelerin kraliyet kırmızısı ve altın renk şeması kullanır ve tasarım “M” harfine biraz benzer.

Şu anda bir Mojang Minecraft hesabına sahip olan tüm Minecraftçılar Minecraftta Migrator Almaya hak kazanacaklar. Bu makale, oyuncuların Migrator gibi Minecraft Pelerin Nasıl Alınır? sorularına yanıtlık getirecek ve adım adım nasıl alınacağını öğretecektir.

Sizlere açıklığa getireceğimiz bir kaç hususi konu bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi bu pelerini alabilmeniz için sistemin sizlere izin veriyor olması veya olmaması durumlarıdır. Öncelikle şu durumu belirtmek isteriz ki, Eğer aşağıda ki hatada sistem size bu durumu izin vermiyor ise başka bir Minecraftta Migrator Alma yöntemi bulunmamaktadır. Hadi şimdi deneyelim…


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft FPS Arttırma


Minecraftta Migrator Nasıl Alınır? Oyuncular için Pelerin Alma,

Minecraftta Pelerin alma Oyuncular Minecraft’ta yeni bir pelerini nasıl elde ederler? Yukarıda bahsedildiği gibi, Mojang hesabını bir Microsoft hesabına taşımayı seçen herhangi bir oyuncu Migrator pelerini kullanabilir. Bu noktada Mojang, oyuncuların dalgalar halinde hareket etmesine izin veriyor. Bu, sistemi test etmek ve yavaşça genişletmek içindir. Bu nedenle, tüm oyuncular geçiş yapmayı seçemez. Oyuncu geçiş yapabiliyorsa, hesabına giriş yaptıktan sonra Minecraft başlatıcısında aşağıdaki mesajı görecektir:

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır?
Minecraftta Migrator Nasıl Alınır?

Oyuncu “Gelişmiş güvenlik için Mojang hesabınızı bir Microsoft hesabına Mojang ve özelleştirme Pelerininizi beyan edin” mesajını görürse, bu sürüme geçiş yapabilmelidir.

Minecraft Pelerin Nasıl Alınır? Bir Mojang hesabını bir Microsoft hesabına geçiş yapıp Minecraftta Migrator Alma

Minecraft Pelerin Nasıl Alınır? sorunuzu adım adım aşağıda listeledik;

Aşama 1);

Minecraftta Migrator Alma için Oyuncuların geçiş sürecini başlatmaları gerekiyor. Bunun için resmi Minecraft web sitesini ziyaret etmeleri gerekir. Web sitesine bağlantı burada bulunabilir .

minecraftta migrator nasil alinir pelerini almak icin rehber 3

Oyuncular daha sonra Minecraft hesap ayrıntılarını girmeli ve “Giriş” düğmesine basmalıdır.

Adım 2);

Giriş yaptıktan sonra oyuncular aşağıdaki ekran ile karşılaşmalıdır. “Hesabımı Taşı” yeşil düğmesine basmalıdırlar.

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır
Minecraftta Migrator Nasıl Alınır

Aşama 3);

Minecraftçıların artık e-posta adreslerini doğrulamaları gerekecek. Bu, Minecraft hesaplarıyla ilişkili e-posta adresine gönderilecek kodu onaylayarak yapılabilir.

minecraftta migrator nasil alinir pelerini almak icin rehber 5

Oyuncular, 4. adıma geçmek için kendilerine gönderilen kodu onaylamalıdır.

Dördüncü adım);

Güvenlik kodunu onayladıktan sonra, oyuncuların Microsoft hesaplarını Minecraft profillerine bağlamaları gerekir. Oyuncunun e-postayla ilişkilendirilmiş bir Microsoft hesabı zaten varsa, bu otomatik olarak yapılmalıdır. Oyuncunun bir Microsoft hesabı yoksa, kolayca bir tane oluşturabilir.

minecraftta migrator nasil alinir pelerini almak icin rehber 6

Adım 5);

Bir Microsoft hesabı oluşturduktan sonra, oyuncuların bir Xbox profili ve oyuncu kodu oluşturması gerekir. Xbox oynatıcı kodunun herhangi bir şey olabileceğine dikkat edilmelidir, önemli değil. Minecraft IGN’den (oyun içi adı) bağımsızdır ve diğer Minecraft oyuncuları onu göremez.

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır
Minecraftta Migrator Nasıl Alınır

Adım 6);

Her şey normalse, oyuncu sonunda aşağıdaki ekranı görmelidir. Bu, geçişin başarısını onaylayacak ve oyuncuların artık şık ve yeni bir migrator pelerini almaları gerekiyor.

minecraftta migrator nasil alinir pelerini almak icin rehber 8

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kutup Ayıları nerede


SON ADIM PELERİNİ ETKİNLEŞTİRME

MİGRATOR pelerini etkinleştirin: Hesabınızı taşıdıktan sonra ödüller alabilirsiniz. Oyuncular Minecraft web sitesine giriş yaparak ve “Skins” bölümüne giderek yeni bir migratör pelerin seçebilirler.

Minecraftta Migrator Nasıl Alınır
Minecraftta Migrator Nasıl Alınır

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraftta Migrator Nasıl Alınır? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Bedrock Beta sürümü


Bu içeriğe oy verin!