Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

MLBB beta sürümü çıkış, Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

MLBB beta sürümü çıkış tarihi nedir? Mobile Legends Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek? Yeni Güncellemelerin gelmesiyle birlikte tüm hataların giderilmesini bekliyor olabilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang’in yeni bir güncellemesi var ve artık gelişmiş sunucularda mevcut. Beta yaması 1.6.92, yetenek sisteminde değişiklikler yaptı. Geliştiriciler, Mobile Legends: Bang Bang’de yetenek slotlarının kilidini açmak için hesap seviyesi gereksinimlerini düşürdü. Ortak istatistikler artık 9. seviyede, ortak beceriler 11. seviyede ve temel beceriler 14. seviyede açılabilir. Farkında olmayanlar için yetenekler, kahramanın fiziksel saldırı, büyü gücü ve kritik vuruş şansı gibi diğer birçok özelliğini geliştirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; MLBB Beta Sorunu


Beta Sürümü Oyunlarda Kullanımı;

Mobile Legends: Bang Bang’de bir Sihirbaz kullanıcısı mısınız? Öyleyse, şimdi mevcut bir premium sunucuya gitmek ve bir sürü sorunu çözebilecek yeni bir büyücüyü test etmek isteyeceksiniz. Ek olarak, Beta Yaması 1.6.48, seçilen kahramanlara denge değişiklikleri uygular.

MLBB beta sürümü Ne Zaman Çıkış Sağlar

Mobile Legends için resmi duyurular her zaman twitter ve instagram gibi kanallardan sağlanır.

Çok sayıda kullanıcının gerçek koşullar altında denemesi için yazılımın yayın öncesi sürümü. Beta sürümleri dahili olarak alfa testine tabi tutulur ve genellikle görünüm, his ve işlevsellik açısından nihai ürüne çok yakındır; ancak sonuç olarak genellikle tasarım değişiklikleri meydana gelir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. MLBB beta sürümü sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER