Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

MLBB Beta sürümü Nedir, Mobile Legends Bang Bang

MLBB Beta sürümü Nedir? Beta Testinde Örneğin, premium bir sunucuya gitmeden önce yeni kahramanlar veya bulacağınız bir şey oynayabilirsiniz. Elbette bu, influencer veya YouTuber Mobile Legends kullanıcıları için harika bir haber. İşte beta testi davetleriyle ilgili en son bilgiler sizler için listeledik. İimdi premium sunuculara katılan oyuncular için bu Mobile Legends oyununu beta sürümünü test etmelisiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends Beta Sürümü Hatası


Beta sürümü Nedir (TANIMI)

Çok sayıda kullanıcıya gerçek koşullarda denemeleri için sunulan yazılımın yayın öncesi sürümü. Beta sürümleri dahili olarak alfa testine tabi tutulur ve genellikle görünüm, his ve işlevsellik açısından nihai ürüne çok yakındır; ancak sonuç olarak genellikle tasarım değişiklikleri meydana gelir. Yazılım yazarken beta testi bir zorunluluktur ve geliştiriciler ürünlerine çok yakın oldukları için yeni gözler çok önemlidir. Ayrıca, özellikle Windows geliştiricileri için, mevcut PC donanımının/yazılımının sayısız yapılandırmasını çoğaltmak imkansızdır. Beta sürümleri, kullanılabilirliğin yanı sıra olası çakışmaları test eder. Mac ve mobil platformlar gibi daha kapalı ortamlarda, beta testi, diğer yazılımlarla birlikte var olma konusunda daha az. İşlevsellik ve kullanım kolaylığı ile ilgilidir.

MLBB Beta sürümü Nedir

Mobile Legends da sizi beta testine katılmaya davet ediyor. Beta testinin kendisi genellikle oldukça yeni oyunlar için sunulur. Oyuncular genellikle hataları bulmak ve bildirmek için oyunu oynarlar. Ancak bu sefer farklı olan Mobile Legends oyununun beta testi. Mobile Legends oyununun kendisi 5 yıl önce piyasaya sürüldüğü için bu ilginç görünüyor. Varlık hakkında daha az, işlevsellik ve kullanım kolaylığı hakkında daha fazla. Ne yazık ki, beta testi davetlerinin duyurusu yalnızca premium sunuculardaki oyunculara açıktır. Origin sunucusundaki oyuncular beta testine girmek için davetiye almazlar. Peki beta testi nasıl yapılır. Premium sunucular için duyurular arasında Moonton, beta testi davetlerinin duyurularının olduğu bir sayfa sunar. Oyuncular bu sayfaya buradan “kayıt olabilir”. Ancak, tüm oyuncular beta testine giremez. Seçilen oyuncular, beta testine başarıyla girdiklerini ve girdiklerini belirten bir e-posta alacaklardır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. MLBB Beta sürümü Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fredrinn Ne Zaman Gelecek


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

4 YORUMLAR

  1. Ben bildiğim kadariyla premium sunucuda degilim bir gün birşey için oyunu silip yükledim oyuna girdiğimde beta testi ile ilgili bir bildirim aldım gelen kutusunda önemsizdir diye okumayıp sildim ama artık arkadaşlarımla oynayamıyorum yardımcı olurmusunuz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER