Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS, Çözümü

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS cihazlar için daha sıklıkla görünmeye başlandı. Ancak ortada beta sürümü yok peki ya neden bu hata ile karşılaşıyoruz.

Yaygın olarak ML veya MLBB olarak bilinen Mobile Legends: Bang Bang. ByteDance’in bir yan kuruluşu olan Moonton tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir mobil çok oyunculu çevrimiçi arena (MOBA) oyunudur. 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana oyun, özellikle Güneydoğu Asya’da dünya çapında popülerlik kazandı. 1 Milyar indirme kilometre taşını aştı ve aylık 100 milyon oyuncu ile zirveye ulaştı. Mobile Legends: Bang Bang, gelirinin %44’ü Asya dışından gelecek. 2021’de Toplam gelirde 1 milyar dolara ulaşacak. Bu da onu küresel çekiciliğe sahip türünün en iyi mobil oyunu haline getirecek. Oyun, en az 10 saniyelik eşleştirme ve 10 dakikalık oyun gerektiren. Gerçek zamanlı olarak beş kişilik iki takımı karşı karşıya getirir. Geleneksel arena oyunlarında, oyuncular düşman kulelerini ele geçirmek ve kendilerini savunmak için üç şeritte savaşmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; MLBB Beta sürümü Nedir


Beta Sürümü Nedir

Ticari sürümden önce testin son aşamalarında kullanılan bir yazılım ürününün sürümü. Beta sürümlerinin testi genellikle ürünü geliştiren şirket dışındaki bağımsız test uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Çok sayıda kullanıcıya gerçek koşullar altında denemeleri için sağlanan yazılımın yayın öncesi sürümü. Beta sürümleri dahili olarak alfa testine tabi tutulur ve genellikle görünüm, his ve işlevsellik açısından nihai ürüne çok yakındır; ancak sonuç olarak genellikle tasarım değişiklikleri meydana gelir. Yazılım yazarken beta testi bir zorunluluktur çünkü geliştiriciler ürünlerine çok yakındır ve yeni gözler önemlidir. Ayrıca, özellikle Windows geliştiricileri için, mevcut PC donanımının/yazılımının sayısız yapılandırmasını çoğaltmak imkansızdır. Beta sürümleri, kullanılabilirliğin yanı sıra olası çakışmaları test eder.

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS
Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası iOS

Mobile Legends Beta Sürümü hatası çok yaygın bir hata türüdür. Bu hataları yalnızca geliştiriciler düzeltebilir. Herhangi bir internet kesintisi yaşamadığınızı düşünüyorsanız. Geliştiricilerin bunu düzeltmesini bekleyebilirsiniz.

Aksi takdirde oyunu silip geri yüklemek ilk çözüm olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends Beta Sürümü Hatası sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends Beta Sürümü Hatası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER