Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Mobile Legends geçmiş maçı gizleme (Nasıl Gizlenir)

Mobile Legends geçmiş maçı gizleme nasıl yapılır? Mobile Legends Geçmiş Nasıl Gizlenir işte tüm detaylar…

Talihsiz bir durum olduğunda, takım arkadaşlarınızın doğrudan mobile legends profil hesabınızı ziyaret etmesi ve oyun geçmişinizi görmesinden, rahatsızlık duyabilirsiniz. Bazen oyun içi sohbette takım arkadaşınızdan kötü geri bildirimler alırsınız. Ancak endişelenmeyin, artık profesyonel oyuncuların son oyun sonuçlarını merak edebilirsiniz. En son hangi kahramanı kullandıklarını ve oyun sırasında yaptıkları eşya kombinasyonunu gizledikleri gibi oyun geçmişinizi gizleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang Bang kodları


Oyun geçmişi nasıl gizlenir

Rehbere girmeden önce yerine getirmeniz gereken birkaç gereklilik var. Sunduğumuz yöntem, gelişmiş bir sunucuda önceden oturum açmayı gerektiriyor yakında normal sunucularda da geçerli olacaktır. Burada, maç geçmişinizi nasıl gizleyeceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz:

 • Hesabınızla oyuna girmek için giriş yapın.
 • Ardından, Mobile Legends hesabınızda Geçmiş menüsünü veya maç sonuçlarını arayın.
 • Geçmiş menüsünde veya maç sonuçlarında menünün yukarısında Geçmişi Gizle simgesi vardır.
 • Ardından, geçmişi gizle simgesini tıklayın.
 • Geçmişi gizle düğmesi simgesi bir onay işaretine dönüştüyse, dışarıdaki oyuncular geçmiş sonuçlarınızı göremezler.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends telefon numarası


Mobile Legends geçmiş maçı gizleme için 2. yöntem

Oyun geçmişi nasıl gizlenir
Oyun geçmişi nasıl gizlenir

Bu yöntemin yalnızca gelişmiş sunucuda bulunan oyuncular için geçerli olabileceğini unutmayın. Orijinal sunucudaki oyuncular için, geçmişi gizle simgesi düğmesi henüz mevcut olmadığı için bu yöntem çalışmayacaktır. Yine de, aşağıdaki yöntemde, maç geçmişinizi gizlemek için orijinal sunucuya uygulayabileceğiniz bir hata var.

 • Bu hatadan yararlanmanın ilk adımı, orijinal sunucuya sahip olan ve gelişmiş bir sunucuya erişimi olan iki farklı hesap oluşturmaktır.
 • Ardından, gelişmiş sunucuya giren hesaba giriş yapın. Bundan sonra,
  orijinal sunucuya geçmek için gelişmiş hesabınızı değiştirin ve orijinal sunucuya girdikten sonra gelişmiş sunucuya geri dönün.
 • Hesabınızı değiştirdiğiniz için bu bölümde bir bildirim olacaktır. Orijinal sunucuda kalmak için akıllı telefonunuzdaki geri düğmesine tıklamanız gerekir.
 • Unutulmaması gereken şey tamam butonuna basmamaktır.
 • Bundan sonra, hesabınıza gidin ve hesap menüsünde geçmişe veya maç sonuçlarına bakın. Ardından, orijinal sunucu hesabınızda bir ”geçmişi gizle simgesi görünecektir.
 • Ardından, geçmişi gizle simgesine basmak yeterlidir ve dışarıdaki oyuncular maçınızın sonuçlarını göremezler.

Son oyunlarınızı, kahraman seçiminizi ve eşya kombinasyonlarınızı gizlemenize yardımcı olacağından maç geçmişini gizlemenin çeşitli faydaları vardır. Düşmanlarınızın oyun tarzınıza göz atmasını engelleyecektir. Ayrıca, özellikle savaş sırasında düşük performans söz konusu olduğunda, toksik ve kötü niyetli yorumlardan kaçınmak için de faydalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends geçmiş maçı gizleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER