Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Mobile Legends Hesap Silme; Tüm Cihazlar için Nasıl Yapılır?

Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır? Mobile Legends: Bang Bang, cep telefonları için tasarlanmış çok oyunculu bir çevrimiçi arena (MOBA) oyunudur. Birbirleriyle savaşan ve birbirlerinin üslerini ve kalelerini yok etmeye çalışan iki takım var. Şu anda bir Mobile Legends hesabı silme seçeneğinin bir yolu yok. Bu yazıda Mobile Legends hesabınızı kalıcı olarak silme işlemini öğreneceğiz. Yapılacak bir sonraki en iyi şey, mevcut hesabınızın Mobile Legends hesabınızla olan bağlantısını kaldırmaktır. İşte Mobile Legends hesabı silme mümkün olduğunca yaklaşmak için atmanız gereken adımlar.

Bu yazıda Mobile Legends hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi öğreneceğiz. Ne yazık ki Moonton, oyuncuların oyunlarına erişimi durdurmasını gerçekten istemiyor, bu nedenle hesabınızı kalıcı olarak silmenin bir yolu yok. Ancak bundan sonra yapılacak en iyi şey, mevcut hesabınızın Facebook, Google Play, VK ve Game Center hesaplarınızla olan bağlantısını kaldırmaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobile Legends Sunucu Değiştirme


Mobile Legends Hesap Silme (Hesabının Bağlantısı Nasıl Kaldırılır)

Mobile Legends hesabı nasıl silinir? Hesabı silmeye mümkün olduğunca yaklaşmak için atmanız gereken adımlar şunlardır:

Adım 1: Telefonunuzda, iPad’inizde veya tabletinizde Mobile Legends: Bang Bang uygulamasını açın.

Adım 2: Mobile Legends’ı yükledikten sonra, başlık ekranından sonra oyun ana menüsü yüklenecektir. Ana menünün sol üst köşesindeki avatarınıza tıklayın. Bu, oyuncu/kullanıcı hesabı için menüyü getirecektir.

Adım 3: Sol kenar çubuğu menüsünde “Hesap”ı tıklayın. Bu, bağlı tüm hesaplarınızı gösterecektir.

Mobile Legends Hesap Silme
Mobile Legends Hesap Silme

Adım 4: Oyuncunun “3. Taraf Hesapları” başlığı altında Mobile Legends’a bağladığı hesaba tıklayın. Bağlı hesaplarınız, hesabın yanında oyuncu kullanıcı adını veya e-posta adresini görüntüler.

Mobile Legends Hesap Kaldırma
Mobile Legends Hesap Kaldırma

Adım 5: Tamam’a tıklayın. Uyarı, oyuncuları hesaplarının bağlantısını kaldırmaları konusunda uyarır. Facebook’ta, Facebook hesabınıza giriş yapmadan önce Kabul Et’i ve ardından Tamam’ı tıklamalısınız.

Adım 6: Oyuncu tarafından bağlanan tüm hesaplar için tekrarlayın. Başka bir hesaba bağlıysanız, ‘3’ü tıklayın. “Parti Hesapları” altında üzerlerine tıklayın.

Mobile Legends Hesabı Silme Android ve iOS

  •  iPhone ve iPad gibi iOS sistemlerinde oyuncular , Mobile Legends hesaplarını Game Center hesabına bağlama seçeneğine de sahiptir.
  •  Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde oyuncular hesaplarını Google Play Oyunlar hesaplarına bağlayabilir.

NOT: Hesabınızın Moonton hesabınızla olan bağlantısını kaldıramazsınız. Dolayısıyla, hesabınızı Moonton’a bağladıysanız, hesabınızı silmenin gerçek bir yolu yoktur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends Hesap Silme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile legends en iyi karakter


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER