Mobile Legends Karakterleri

Mobile Legends Karakterleri Sıralaması Aşağıda Yer Almaktadır. İşte Mobile Legends Karakter Listesi:

Mobile Legends Karakterleri

Karakter SıralamasıKarakter İsmi
1Mobile Legends Kajo
2Mobile Legends Miya
3Mobile Legends Moskov
4Mobile Legends Nana
5Mobile Legends Natalia
6Mobile Legends Odette
7Mobile Legends Pharsa
8Mobile Legends Rafaela
Mobile Legends Karakterleri

Mobile Legends Karakter Listesi

Mobile Legends Karakter Listesi
Mobile Legends Karakter Listesi

Mobile Legends Oynanış

Beş kişilik iki takım bir harita üzerinde savaşıyor. Her iki tarafın da amacı kendi üssünü korumak ve diğerinin üssünü yok etmektir. Oyunda her oyuncu, seçtikleri kahramanla minyonları ve orman yaratıklarını öldürerek altın paralar toplar. Çeşitli ekipmanlar satın almak için bu altınları kullanarak kahramanını güçlendirebilir. Dolayısıyla rakip takıma avantaj sağlayarak avantaj elde ediyor. Rakibin üssünü yok eden veya rakibi teslim eden taraf kazanır.

Modlar

Klasik: Oyunda her takım, kahramanları için ekipman satın alarak kahramanlarını geliştirir. Rakibin üssünü yok eden veya rakip takıma teslim olan takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanları ve deneyim puanları elde edilir.

Sıralı: Bu modda sadece kredisi 90 ve üzeri olan oyuncular oynayabilir. Bu modda her takım, kahramanları için ekipman satın alarak kahramanlarını geliştirir. Rakibin üssünü yok eden veya rakip takıma teslim olan takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanları ve deneyim puanları elde edilir. Kazanılan her oyun için bir yıldız ve oyuncunun yeterli puanı varsa iki yıldız verilir. Beş yıldız alan oyuncular bir sonraki lige girecek. Her oyun kaybedildiğinde bir yıldız kaybolur.Oyuncular yeterli koruma puanına sahipse bir yıldız kaybetmezler. Beş yıldız kaybeden oyuncular daha düşük bir lige düşecek. Destansı ve daha yüksek liglerde, her iki takım da kendi seçtikleri 2 veya 3 kahramanı yasaklayabilir. Bir kahraman askıya alınırsa, hiçbir takım o kahramanla oynayamaz.

Mobile Legends Nedir?

Mobile Legend Limitsiz Kodlar Ücretsiz oyun içi ganimet ve Elmasları rahatça Kullana bilmek için hemen hemen hiçbir şey gerektirmez. Hiç bir ücret ödemeden Elmas mı almak istiyorsunuz? faydalı hediyelerden hoşlanıyor musunuz? Bu yüzden, bu bedava elmas kodu tam olarak aradığınız şey olduğundan eminim.

Bakım veya bir etkinlik için bir ödül olarak, Mobile Legends’de bir çok kod paylaşıyor. Şimdiye kadar tonlarca kod yayınlandı, ancak muhtemelen %99’unu denediniz fakat çalışmadı. Güncel Kodların hala çalıştıkları için yalnızca en yenilerini gözden geçirmek istiyorsunuz değil mi?

mobile legend hediye kodu

Ancak mobile legend hediye kodu kullanmadan önce yani girmeden önce, bu kodları nasıl talep edeceğinizi size tam olarak anlatmak istiyorum. Daha fazla oyun kazanmak için ihtiyacınız olan tüm ipuçları ve kılavuzları sizler ile paylaşmak istiyorum. Diğer Mobile Legends’için makalelerimize göz atın. Ve bir profesyonel gibi oynayın!

Harita

Harita üst, orta ve alt koridorlar olmak üzere 3 koridordan oluşmaktadır. Her koridorun altı kulesi vardır ve koridorların kesişimi taban görevi görür. Bir kulvardaki kulelerin yarısı bir takıma, diğer yarısı da başka bir takıma ait. Koridorlar dışında haritanın diğer bölümlerine orman denir. İşte kahramana belirli faydalar sağlayabilecek bazı yaratıklar. Orman, orta koridorun üstünde ve altında iki alandan oluşmaktadır.

Ligler

  1. Savaşçı
  2. Elit
  3. Usta
  4. Büyük Usta
  5. Epik
  6. Efsane
  7. Mistik

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends Karakterleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.