Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Mobile Legends Miya Skins, Özellikleri, ve Daha Fazlası

Mobile Legends Miya rehberi tüm bilgileri sizler için derledik. Mobil efsaneden Mia, mevcut oyundaki oynanabilir kızlardan biridir ve genellikle gizli bir nişancı rolü için 1 numaralı kahraman koduna sahiptir. Resmi açıklama: “Ay Işığı Okçusu” Bu, ilk olarak 22 Eylül 2020’de oyunda duyuruldu.. Mobile Legends Karakterleri listemize göz gezdirerek tüm karakterler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Mobile legends oyununda bulunan karakterlerin tüm rehberlerini sizler için derledik. Aşağıda işinize yarayabilecek tüm bilgiler bulunmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Kaja


Mobile Legends Ücretsiz Miya

Mobile Legends Ücretsiz Miya
Mobile Legends Ücretsiz Miya

Bu, 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas karşılığında elde edilmesi gereken bir karakterdir.

Miya Nasıl Oynanır? Tüm Özellikleri

Mobile Legends Miya Nasıl Oynanır
Mobile Legends Miya Nasıl Oynanır

Bu, özel bir karakter koleksiyonudur, ana özellikleri içinde:

 • Hareket hızı: 240
 • Saldırı Hızı: 0.85
 • Fiziksel Saldırı: 100
 • Fiziksel Savunma: 17
 • HP: 2524
 • HP yenilemesi: 6
 • Büyü Savunması: 15
 • Mana: 445
 • Mana yenilenmesi: 3

Ek olarak, bu karakterin özellikleri şunlardır:

 • Ay kutsaması
 • Ay oku
 • tutulma oku
 • Gizli ay ışığı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang Bang kodları Aralık 2021


Mobile Legends Miya Skins

Bu karakterin sahip olduğu ana kostümler arasında:

Mobil Legends Miya Duvar Kağıtları

İndirebilmeniz, renklendirebilmeniz ve en sevdiğiniz teknolojik cihazlarda duvar kağıdı olarak kullanabilmeniz için bu karakterin en iyi görüntülerini burada size bırakıyoruz.

Mobil Legends Miya Duvar Kağıtları
Mobil Legends Miya Duvar Kağıtları

Mobile Legends Oynanış

Beş kişilik iki takım bir harita üzerinde savaşıyor. Her iki tarafın da amacı kendi üssünü korumak ve diğerinin üssünü yok etmektir. Oyunda her oyuncu, seçtikleri kahramanla minyonları ve orman yaratıklarını öldürerek altın paralar toplar. Çeşitli ekipmanlar satın almak için bu altınları kullanarak kahramanını güçlendirebilir. Dolayısıyla rakip takıma avantaj sağlayarak avantaj elde ediyor. Rakibin üssünü yok eden veya rakibi teslim eden taraf kazanır.

Modlar

Klasik: Oyunda her takım, kahramanları için ekipman satın alarak kahramanlarını geliştirir. Rakibin üssünü yok eden veya rakip takıma teslim olan takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanları ve deneyim puanları elde edilir.

Sıralı: Bu modda sadece kredisi 90 ve üzeri olan oyuncular oynayabilir. Bu modda her takım, kahramanları için ekipman satın alarak kahramanlarını geliştirir. Rakibin üssünü yok eden veya rakip takıma teslim olan takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanları ve deneyim puanları elde edilir. Kazanılan her oyun için bir yıldız ve oyuncunun yeterli puanı varsa iki yıldız verilir. Beş yıldız alan oyuncular bir sonraki lige girecek. Her oyun kaybedildiğinde bir yıldız kaybolur.Oyuncular yeterli koruma puanına sahipse bir yıldız kaybetmezler. Beş yıldız kaybeden oyuncular daha düşük bir lige düşecek. Destansı ve daha yüksek liglerde, her iki takım da kendi seçtikleri 2 veya 3 kahramanı yasaklayabilir. Bir kahraman askıya alınırsa, hiçbir takım o kahramanla oynayamaz.

Mobile Legends Nedir?

Mobile Legend Limitsiz Kodlar Ücretsiz oyun içi ganimet ve Elmasları rahatça Kullana bilmek için hemen hemen hiçbir şey gerektirmez. Hiç bir ücret ödemeden Elmas mı almak istiyorsunuz? faydalı hediyelerden hoşlanıyor musunuz? Bu yüzden, bu bedava elmas kodu tam olarak aradığınız şey olduğundan eminim.

Bakım veya bir etkinlik için bir ödül olarak, Mobile Legends’de bir çok kod paylaşıyor. Şimdiye kadar tonlarca kod yayınlandı, ancak muhtemelen %99’unu denediniz fakat çalışmadı. Güncel Kodların hala çalıştıkları için yalnızca en yenilerini gözden geçirmek istiyorsunuz değil mi?

mobile legend hediye kodu

Ancak mobile legend hediye kodu kullanmadan önce yani girmeden önce, bu kodları nasıl talep edeceğinizi size tam olarak anlatmak istiyorum. Daha fazla oyun kazanmak için ihtiyacınız olan tüm ipuçları ve kılavuzları sizler ile paylaşmak istiyorum. Diğer Mobile Legends’için makalelerimize göz atın. Ve bir profesyonel gibi oynayın!

Harita

Harita üst, orta ve alt koridorlar olmak üzere 3 koridordan oluşmaktadır. Her koridorun altı kulesi vardır ve koridorların kesişimi taban görevi görür. Bir kulvardaki kulelerin yarısı bir takıma, diğer yarısı da başka bir takıma ait. Koridorlar dışında haritanın diğer bölümlerine orman denir. İşte kahramana belirli faydalar sağlayabilecek bazı yaratıklar. Orman, orta koridorun üstünde ve altında iki alandan oluşmaktadır.

Ligler

 1. Savaşçı
 2. Elit
 3. Usta
 4. Büyük Usta
 5. Epik
 6. Efsane
 7. Mistik

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends Miya sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang Bang kodları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER