Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Mobile Legends Yeni Hesap Açma Android ve iOS için kullanım kılavuzu

Android ve iOS cihazlarda Mobile Legends Yeni Hesap Açma için gerekli olan tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Mobile Legends: Bang Bang, piyasadaki en büyük mobil oyunlardan biridir. Birçok oyuncu oyuna girmek isterken tecrübeli oyuncular sıkılabilir ve sıfırdan denemek isteyebilirler. Mobile Legends’ta yeni bir hesabı nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Piyasadaki en büyük mobil MOBA oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang’i denemek ister misin? Yeni oyuncular için şüphesiz en çok aranan terimlerden biri “ML’de yeni bir hesap nasıl oluşturulur“. İster bir roller coaster’a atlamak isteyen yeni bir oyuncu. İster yeni bir hesap açıp sıralama merdivenini tekrar tırmanmak isteyen deneyimli bir oyuncu olun. ML’de nasıl yeni bir hesap oluşturulacağını bilmek, oynarken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir şeydir. oyun. İşte ML’de yeni bir hesabın nasıl oluşturulacağına dair adım adım bir süreç.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile legends elmas hilesi 99 999


Yeni Oyuncular için; Mobile Legends Yeni Hesap Açma

 1. Uygulamayı android’in Play Store’undan veya iOS’ App Store’dan indirin.
 2. Uygulamayı çalıştırın ve gerekli tüm dosyaları indirmesine izin verin.
 3. Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak giriş yapın veya yeni bir Moonton hesabı açın.
 4. Oyunu oynamaya devam etmek için oyun içi adınızı, ülkenizi ve cinsiyetinizi kaydettirerek ekranınızda görüntülenen talimatları izlemeniz yeterlidir. 

Hesap oluşturacağınız zaman her ne olursa olsun hesabınızı bağlayın.

Oyundaki ilerlemenizi kaydetmek için ML hesabınızı sosyal medya hesaplarınıza bağlamanız önemlidir. 

 1. Ana lobideki Profil simgenize dokunun.
 2. Hesap bölümüne dokunun.
 3. Mevcut seçeneklerden herhangi birine dokunarak hesabınızı bağlayın.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends geçmiş maçı gizleme


mobile legends hesaptan çıkış yapma

Halihazırda bir hesabınız varsa ve mevcut ilerlemenizi kaybetmeden yeni bir hesap başlatmak istiyorsanız. Bu kılavuz eski hesabınızı korurken Mobile Legends’ta yeni bir hesap oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 1. Hesabınızın Moonton veya Sosyal Medya hesaplarınıza bağlı olup olmadığını kontrol edin. Bu, eski hesabınızla oynamak istediğinizde tekrar giriş yapmanızı sağlar. 
 2. Uygulama ayarlarınıza gidin ve Mobile Legends’a dokunun
 3. Verileri Temizle’ye dokunun. Bunun tüm Mobile Legends Verilerinizi sileceğini unutmayın, bu nedenle yeni bir hesaba giriş yapmadan önce bunları tekrar indirmeniz gerekir. 
 4. Uygulamayı yeniden çalıştırın ve tüm verileri indirmesine izin verin.
 5. Ardından yeni bir sosyal medya veya Moonton hesabı kullanarak giriş yapabilir ve yepyeni bir oyuna başlayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mobile Legends Yeni Hesap Açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Mobile Legends Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang Bang kodları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER