Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme 7.115.1 (Tam En Son Sürüm)

Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme
Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme

Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme: Netflix, Inc. (/ˈnɛtflɪks/), merkezi Los Gatos. Netflix Premium En Son Sürüm APK İndir seçeneğini sizler için derledik. Gelin Birazcık bu kuruluş hakkında sizlere bilgi verelim. California’da bulunan, 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Scotts Valley, California’da kurulmuş bir Amerikan medya hizmet sağlayıcısı ve prodüksiyon şirketidir.

Şirketin ana işi, şirket içi üretilen filmler ve TV şovları da dahil olmak üzere bir film ve TV programı kitaplığının çevrimiçi akışını sağlayan abonelik tabanlı bir akış hizmetidir. Nisan 2019 itibariyle Netflix’in dünya çapında 60 milyonu Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere 148 milyondan fazla ücretli aboneliği var ve ücretsiz denemeler dahil toplam 154 milyondan fazla abonelik var.


Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme
Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme Nasıl İndirilir Hileli Mod


Çin (yerel kısıtlamalar nedeniyle), Suriye, Kuzey Kore ve Kırım (ABD yaptırımları nedeniyle) hariç, dünya çapında mevcuttur. Şirketin ayrıca Hollanda, Brezilya, Hindistan, Japonya ve Güney Kore’de ofisleri bulunmaktadır. Netflix, Motion Picture Association of America (MPA) üyesidir. Bu kadar değerli bir plaftormu ücretsiz kullanmak istiyor iseniz Netflix Premium Tam Sürüm APK İndirme seçeneğini aşağıdan gerçekleştirin.

Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme

Netflix’in ilk iş modeli DVD satışlarını ve posta kiralamayı içeriyordu, ancak Hastings, şirketin ilk DVD kiralama işine odaklanmak için kurulmasından yaklaşık bir yıl sonra satışlardan vazgeçti.

Netflix, DVD ve Blu-ray kiralama işini korurken, 2010 yılında akışlı medyayı tanıtarak işini genişletti. Şirket, 2010 yılında uluslararası olarak genişledi ve Kanada, Latin Amerika ve Karayipler’de akış hizmetleri sağladı. Netflix, 2012 yılında ilk dizisi Lilyhammer’ı yayınlayarak içerik üretimi sektörüne girdi. Ayrıca Netflix Premium En Son Sürüm APK İndir için lütfen aşağıda ki mor butonu kullanın. İndirmek için Tıkla.

Netflix Premium En Son Sürüm APK İndir:

2012’den bu yana Netflix, çevrimiçi kitaplığı aracılığıyla çeşitli “Netflix orijinal” içeriği sağlayarak film ve TV dizilerinin yapımcısı ve dağıtıcısı olarak daha aktif bir rol oynadı.

Ocak 2016 itibariyle Netflix hizmeti 190’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Netflix, 2016’da yaklaşık 126 orijinal dizi ve film yayınlayarak diğer tüm ağ veya kablo kanallarından daha fazla yayın yaptı. Aynı Zamanda Veri Madencileri Bu uygulamanın Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme Sürümlerini de piyasaya sürdü.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz uTorrent Pro Mod İndirme


Yeni içerik oluşturma, ek içerik hakları elde etme ve 190 ülkede çeşitlendirme çabaları, şirketin milyarlarca dolar borç almasına neden oldu: Eylül 2017 itibariyle, bir yıl önceki 16,8 milyar dolardan 21,9 milyar dolara yükseldi.

Bunun 6,5 milyar ABD doları uzun vadeli borç, geri kalanı ise uzun vadeli borçtur. Ekim 2018’de Netflix, yeni içeriği finanse etmek için 2 milyar dolar daha borç artıracağını açıkladı.

Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme
Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme

Netflix Premium Tam Sürüm APK İndirme

Dünyanın her yerinden en çok izlenen dizi ve filmleri mi arıyorsunuz? Hepsi Netflix’te. Ödüllü TV şovlarımız, filmlerimiz, belgesellerimiz ve özel talk show programlarımız var.

Mobil uygulamayı kullanarak seyahat ederken, işe giderken veya dinlenirken Netflix’i kullanabilirsiniz. Netflix Premium Tam Sürüm APK İndirme Özellikleri:

  • Her zaman TV şovları ve filmler ekliyoruz. Yeni başlıklara göz atın veya favorilerinizi arayın ve videoları doğrudan cihazınızda yayınlayın.
  • Ne kadar çok izlerseniz, Netflix seveceğiniz dizileri ve filmleri önerme konusunda o kadar iyi olur.
  • Bir hesap için en fazla beş profil oluşturun. Profiller, evinizin farklı üyelerine kendi kişiselleştirilmiş Netflix’lerini verir.
  • Aile dostu eğlence ile sadece çocuklar için güvenli bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın.
  • Dizilerimizin ve filmlerimizin hızlı videolarını önizleyin ve yeni bölümler ve yayınlar için bildirimler alın.
  • Verilerinizi kaydedin. Oyunları mobil cihazınıza indirin ve nerede olursanız olun çevrimdışı izleyin.

Telefonunuz ve tabletiniz için sağladığımız en son Netflix güncellemeleriyle en iyi deneyimi yaşayın ve en yeni hitlerin ve eskimeyen klasiklerin keyfini çıkarın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Netflix Premium Hileli Mod APK İndirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Apk İndir Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz BitTorrent Pro Mod İndirme