Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Netlix Games Ne Zaman Gelecek? Abd’de Kullanılabilir Durumda

Netlix Games Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? Apple veya Android akıllı telefonları veya tabletleri olan aboneler artık Netflix oyunlarına erişebilir. Netlix Games Nedir? 11/09 Güncellemesi: Bugünden itibaren, iOS veya iPadOS cihazları olan Netflix aboneleri artık uygulama mağazasından Netflix oyunlarını indirebilir ve oynayabilir.

Netlix Games Ne Zaman Gelecek
Netlix Games Ne Zaman Gelecek

10 Kasım’dan itibaren Netflix Games, Netflix iOS ve iPadOS uygulamalarına yayılmaya başlayacak.

Netflix, geçen hafta Android cihazlarda yayınlanan beş oyun;

  • (Stranger Things
  • Stranger Things 3
  • Card Blast,
  • Teeter
  • Shooting Hoops)

aktif akışa abone olan Apple kullanıcıları tarafından kullanılabileceğini onayladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Ne zaman Çekildi


Netlix Games Ne Zaman Gelecek?

Netflix bugün oyun hizmetini Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada da dahil olmak üzere 190’dan fazla ülkeye genişlettiğini duyurdu. Ancak, bu oyun özelliği hala abonelerin oynamak için bir Android akıllı telefona veya tablete sahip olmasını gerektiriyor.

Netflix Games, 3 Kasım’dan itibaren Netflix mobil uygulamasında kullanıma sunulacak. Bugünden itibaren kullanıcılar Netflix oyunlarını Google Play Store’dan da indirebilirler. Hizmete dahil olan oyunlar arasında Stranger Things 3: The Game bulunur. Ne yazık ki Razer Kishi gibi kablosuz veya mobil denetleyicileri kullanamayacaksınız.

Çünkü Netflix Games uygulamasındaki oyunlar yalnızca resmi Netflix uygulamasında oynarken dokunmatik kontrolleri kullanır.

Netflix, oyun uygulamasının akış hizmetlerine abonelik gerektirdiğini aktardı. Aynı zamanda herhangi bir reklam, ek ücret veya mikro işlem olmadığını belirtti. İOS desteği henüz mevcut olmasa da Netflix, “önümüzdeki birkaç ay içinde” sunulacağını söylüyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Kadrosu


Netflix Gündemi

Şirket, Polonyalı abonelerin hizmete erişebildiği geçen yıl Ağustos ayında bu özelliği test etmeye başladı. Kısacası Netflix Oyunlarını destekleyen daha fazla ülkeye/bölgeye sunuluyor.

Eylül ayının sonlarında Netflix Games, İtalya, İspanya ve Polonya’da yaşayan aboneleri kapsayacak şekilde genişletildi. Netflix, son birkaç aydır oyun pazarına girmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Temmuz ayında, üç aylık finansal kazançlardan önce, akışlı medya devi, önce mobil oyunlara odaklanacağını söyledi. Aynı ay Netflix, oyun geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı olarak kıdemli oyun yöneticisi Mike Verdu’yu işe aldığını duyurdu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Netlix Games Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER