New State Promosyon Kodu (Güncel Liste)

New State Promosyon Kodu
New State Promosyon Kodu

New State Promosyon Kodu Nedir? New State, Battle Royale oyunu olan PUBG: New State video oyunudur. Tıpkı normal PUBG oyununda olduğu gibi bu oyun da hayatta kalma oyunudur. New State’de üç farklı oyun modu mevcuttur ve yalnızca mobil üzerinden oynatılabilmektedir. Oyun içinde çeşitli ekipmanlar, hediyeler ve imkanlar sağlayan promosyon kodları yeni kullanıcılar tarafından sıkça aratılmaktadır. Ücretsiz kodlar sayesinde zevkle oynadığınız oyunun eğlencesini iki katına çıkarabilir ve rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.  İşte bazı new state promosyon kodları ve sağladığı imkanlar:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Liyakat Yükseltme


New State Promosyon Kodu

  • 7IV1P1KLLOUKV : Çeşitli ücretsiz hediyeler.
  • Q12KARZBZYTR: “Kar98 Skini” ücretsiz şekilde kazandıran kod.
  • 6PSXNVN241BTG: Farklı oyun içi hediyeler.
  • DDSJJCZCDZ9U : “AKM Skini” ne ücretsiz şekilde sahip olunur.
  • ZT606MIBARC6: Sürpriz hediye sunar.

New state hediye kodu sayesinde çok değerli hediyeler sizlerin olabilir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bu kodları kullanabilirsiniz. Sunucu yoğunluğuna bağlı olarak hediyelerinizin hesabınıza ulaşma zamanı farklılık gösterebilir. New state promosyon kodları tamamen ücretsiz olup, sizlerden hiçbir para talep etmez. Tüm farklı kodları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. New State Promosyon Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Dürbün Ayarları


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.