Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Nokta Cross (Yuvarlak Siyah Nokta Ayarı)

Nokta Cross Valorant nasıl yapılır? Crosshair logoları (neredeyse) tüm şekil ve boyutlarda gelir. Crosshair (neredeyse) tüm şekil ve boyutlarda gelir. Farklı anahat uzunlukları, çizgiler arasındaki boşluk miktarı, renkler ve daha fazlası vardır. Kar taneleri gibidirler, hiçbiri birbirine benzemez. Bu aslında doğru olmayabilir. Bazı profesyonel oyuncular, diğerleri ile benzer veya aynı Crosshair kullanır. Birçok izleyici, oyunlarını iyileştireceğini umarak profesyonel oyuncuların Crosshair ödünç almak ister. VALORANT’ta oldukça yaygın bir Crosshair türü noktadır. Nokta derken, normal bir Crosshair ortasındaki bir noktayı kastetmiyoruz, sadece bir noktayı kastediyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Ne Kadar İnternet Yer


valorant nokta crosshair

yuvarlak nokta için aşağı kaydırın. Kare nokta istiyorsanız lütfen bu yazının altını okuyun.

Kare Nokta crosshair

Kare Nokta Valorant
Kare Nokta Valorant

Kenarlarla ilgilenmiyorsanız, yapması en kolay ve görsel olarak en sağlam Crosshair kare noktalardır. Bunu elde etmek için Crosshair ayarları sayfasına gidin ve bu değişiklikleri yapın.

 • Anahatlar ve Merkez Nokta: Açık
 • İç Çizgileri Göster ve Dış Çizgileri Göster: Kapalı
 • Anahat Opaklığı: Tercihe bağlı olarak 0,5 ile 1 arasında herhangi bir yer.
 • Anahat Kalınlığı: 1
 • Merkez Nokta Opaklığı: 1
 • Merkez Nokta Kalınlığı: Tercihe bağlı olarak 2 ile 5 arasında.

Bu ayarlar, etrafında bir çerçeve bulunan temel bir kare nokta ile sonuçlanacaktır. Crosshair herhangi bir arka planda açıkça görülebilmesi için ana hatların keskin olmasını istiyorsunuz. Merkez noktası kalınlık ayarları çoğunlukla kişisel tercihlerdir, ancak biri görülemeyecek kadar küçük. Altısı çok büyük olabilir (çünkü diğer tarafın kafasının çoğunu işgal ederler). En iyi bahsiniz üç ile dört arasındadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CS GO Rütbe Sistemi Türkçe


valorant nokta cross

yuvarlak nokta cross
yuvarlak nokta cross

Crosshair ayarlarının orta noktası nokta yapmanıza izin vermez, ancak yine de bu ayarlarla oynayarak noktalar oluşturabilirsiniz.

 • Anahatlar ve İç Satırları Göster: Açık
 • Orta Nokta ve Dış Çizgileri Göster: Kapalı
 • Anahat Opaklığı: Tercihe bağlı olarak 0,5 ile 1 arasında herhangi bir yer.
 • Anahat Kalınlığı: 1
 • İç Hat Opaklığı: 1
 • İç Hat Uzunluğu: 2
 • İç Çizgi Kalınlığı: 3
 • İç Hat Ofseti: 0

Gördüğünüz gibi, bu daha çok yuvarlak kenarları olan dairesel bir Crosshair benziyor. İnce ayar için her zaman ayarları kullanabilirsiniz, ancak bu, dairesel noktalarınız için temel ayardır. Örneğin, noktaların ortasında biraz boşluk bırakmak istiyorsanız, Inset Offset’i artırabilirsiniz. Her iki profesyonel için de konu renk olduğunda, çoğu arka plana karışmayan bir şey istersiniz. Bu yüzden beyaz veya sarı herhangi bir şeyden kaçınmalı ve yeşil, camgöbeği, pembe veya kırmızıyı hedeflemelisiniz. Bu makale, Dot Esports’a küçük bir miktar tazminat sağlayabilecek satış ortağı bağlantıları içermektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Nokta Cross sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Rütbe Sistemi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER