Nox Player Sistem Gereksinimleri (En iyi emülatör) Kaç GB?

Nox Player Sistem Gereksinimleri
Nox Player Sistem Gereksinimleri

Nox Player Sistem Gereksinimleri Nedir? Nox, dünya çapındaki mobil uygulama ve oyun kullanıcıları tarafından sevilen bir Uygulama oynatıcı yazılımıdır. 150’den fazla ülkede 150 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve 20 farklı dili desteklemektedir. Android öykünücüleri, Windows ve Mac kullanıcılarının Android oyunlarını ve uygulamalarını çalıştırmasını sağlar. NoxPlayer ile kullanıcılar, Android uygulamaları ve oyunları için basit tuş haritaları aracılığıyla ses seviyesini, konumu ve daha fazlasını ayarlamak için. Klavye ve fare kontrolleri atayabilir. Ek olarak, çoklu örnek özelliği, kullanıcıların aynı sistem üzerinde aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırmasına olanak tanır. Bu yazımızda bir Windows makinesine Nox emülatörü kurmak için sistem gereksinimlerini inceleyeceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mortal Kombat X Sistem Gereksinimleri


Nox Player Player Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: [email protected] xp SP3 / Windows’ Vista. [email protected] 7 / Windows’ 8 / [email protected] 10 (en son Hizmet Paketi) ve DirectX 9.0c.
 • İşlemci : En az çift çekirdekli işlemci, hem Intel hem de AMD 0K’dır.
 • Bellek : 1.5 GB RAM
 • Grafikler : Open GL 2.0 veya üstünü destekler
 • Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama : Kurulum yolu altında 1 GB kullanılabilir, 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı

Nox Player Player Önerilen Gereksinimler

 • İşletim Sistemi : [email protected] / [email protected] 8 / [email protected] 10 (en son Hizmet Paketi).
 • İşlemci : VT-x veya AMD-V Sanallaştırma Teknolojisini destekleyen çok çekirdekli işlemciler, bu işlev etkinleştirildiğinde daha iyi performans.
 • Bellek : 4 GB RAM
 • Grafikler : Ne kadar yüksek performans o kadar iyi.
 • Lütfen  PC/Dizüstü bilgisayarınızda  Sanallaştırmanın etkinleştirildiğinden emin olun.
 • Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama : Kurulum yolu altında 1 GB kullanılabilir, 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı

Nox Player Kaç GB

Nox Player Sistem Gereksinimleri
Nox Player Sistem Gereksinimleri

Nox App Player, Windows için en popüler ve güçlü Android emülatörlerinden biridir. Nox app player’ın birçok resmi sürümü vardır, bu nedenle sistem gereksinimleri değişebilir. Ancak çoğu oyun 2 GB RAM gerektirir, ancak sistem ayrıca RAM gerektirir, bu nedenle 3 GB RAM zorunludur. Nox App Player, düşük kaliteli bilgisayarlarda Android oyunları çalıştırmak için popüler olan bir Android emülatörüdür. Aynı zamanda bir oyuncuysanız, nox uygulama oynatıcısını bilgisayarınıza yüklemeden önce lütfen nox sistem gereksinimlerini kontrol edin. Android oyunlarını nox app player’da oynamaya başlamadan önce lütfen nox app player sistem gereksinimlerini inceleyin. Birçoğunun PC’de herhangi bir programı çalıştırabilen bir oyun PC’si yoktur. Bu nedenle düşük kaliteli bir PC’niz olsa bile, PC’nizi yükseltebilmeniz için nox uygulama oynatıcısının minimum gereksinimlerini kontrol edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Mortal Kombat X Sistem Gereksinimi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fallout 4 Sistem Gereksinimleri