Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Nulls Brawl 42.333 Apk İndir (Yeni Sezon)

Nulls Brawl 42.333 Apk nasıl indirilir? Nulls Brawl 42,333 Apk Sezon 11 güncellenmiş versiyonu çıktı. Bu sürümde yeni karakter eklendi, Brawlers Eve, Yeni sezon ile birlikte indirin. Nulls Brawl Sezon 11 Apk version 42.333. Bu makalede Yeni apk hakkında konuşacağız. Size Nulls Brawl Season 11 indirme linki vereceğiz.Bu Sezon 11 için yayınlanan mevcut yapı Nulls Brawl yapı 42.333’tür. Bu versiyonda, uzaylı bir savaşçıya sahip Biodome eklendi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Hile Ücretsiz


Nulls Brawl 42.333 Apk

Nulls Brawl’ın son sürümünde 2 oyun modu, skinler ve haritalar gibi birçok modifikasyon bulunuyor. NULLS BRAWL 42.333’teki yenilikleri aşağıda size açıkladık. 2022’de ilk kez, nulls brawl stars Nulls Brawl 42 apk için yeni bir güncelleme geldi. 333 Apk versiyonunda artık Eve adında yeni bir brawler bu oyuna dahil edilmiştir. Bu brawler ayrıca yeni bir görünüme, iki yeni oyun moduna, birçok iyileştirmeye ve değişikliğe sahiptir. En son Mod Nulls Brawl Cheat 42.333 Apk File Unlocked for Nulls Brawl Season 11’i indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CSGhost Injector


Nulls Brawl Eve ve Biodome İndir

Nulls Brawl Eve ve Biodome İndirNulls Brawl 42.333
Nulls Brawl Yeni Sezon indir

Nulls Brawl Yeni Sezon İndir

Nulls Brawl Stars Eve güncellemesi artık tüm platformlarda yayında ve güncelleme yama notları paylaşıldı. Eve’in oyuna tamamen yeni bir kavgacı olarak eklendiğini gösteriyor. Nulls Brawl Eve güncellemesi yeni kozmetik öğeler, oyun modları ve bazı önemli denge değişiklikleri ile dolu. Nulls Brawl oyuncuları Eve güncellemesini Google Play Store ve Apple App Store’dan indirebilir ancak oyunun orijinal versiyonunda hile yoktur; Bu nedenle Nulls Brawl Eve Apk Updater APK dosyasına direkt indirme linklerini bu yazımızda paylaştık.

İlk Brawl Stars Apk 2022 hile güncellemesi burada ve yeni Brawl Talk artık resmi oyun kanalında yayında. Ruffs üçlüsünün bir parçası da dahil olmak üzere yeni şeyler geliyor. Eve adında yeni bir Brawler, birçok harika yeni görünüm, iki yeni oyun modu, birçok yükseltme ve ince ayar. Ayrıca oyunun Sezonunda Eve’in karakterini açmak için şimdi 10 yeni Brawl Stars Eve aksesuarı var. 11. güncelleme Brawl Stars Eve’in en yeni karakteri Eve hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Hala herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda onlara sormaktan çekinmeyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Nulls Brawl 42.333 Apk Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblock Squid Mod


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER