Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Nulls Brawl Stars Apk İndir 36.128 Buzz ve Griff Modu [Son Sürüm]

Nulls Brawl Stars Apk İndir bağlantısını sizler ile paylaşıyoruz. Brawl Stars oyuncuları, için Nulls Brawl Stars Son Sürüm İndir Bağlantısı aşağıda sizler için sunulmuştur. Öncesinde Nulls Brawl’ın mobil oyunlarda en popüler oyunlardan biri olduğunu belirtmek isterim.

Nulls Brawl Stars Apk İndir
Nulls Brawl Stars Apk İndir

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Stars Apk Son Sürüm İndir


Oyuncular Hile ile oynamak istedikleri için genellikle Nulls Brawl Stars APK’sini indirmeleri gerektiğini bilmelidirler. Nulls Brawl’ın ne olduğunu ve nasıl indirileceğini anlatacağız. Nulls brawl stars apk’nın en son sürümünün bağlantısını bu makalenin geri kalanında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Brawl Stars Buzz ve Griff Modu İndir.

Nulls Brawl Stars Apk İndir

Supercell ayrıca çok ciddi müdahaleler için bir hile stratejisi olarak da kullanılabilir. Null’s Brawl Stars sayesinde oyundaki tüm kilidi açılmış savaşçıları ve ekipmanları bulabilirsiniz.

Bunlar yeterli değilse, diğer oyuncularla bile oynayabileceğinizi bilmek Nulls Brawl yıldızını çok çekici hale getirecektir. Şu anda Nulls Brawl Stars APK‘nin en son sürümü 36128’dir. Son güncelleme olan bu sürüm oynanabilir bir sürümdür.

Aşağıdaki sürümlerden yeni özellikler hakkında bilgi edinebilir ve en son sürümü indirebilirsiniz. Nulls Nulls Brawl Stars Son Sürüm İndir işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. İndirmek için Tıklayınız.

(Not = Apk Çalışmaz ise Apk Kısa Adını websesi.com yerine webses.apk olarak değiştirin.)

Nulls Brawl Stars Apk İndirme Özellikleri;

 • 3V3 savaşları oynayın veya daha fazla aksiyon için kendinizi devasa Battle Royale moduna bırakın.
 • Her birinin kendi silahları ve özel hareketleri ile, kilidi açılacak tonlarca savaş mevcut.
 • Farklı oyun modlarında sizi saatlerce eğlendirecekler.
 • Yeni en son sürümü ücretsiz olarak indirin.

Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Alpha İndir Apk


Nulls Brawl Stars Apk İndir
Nulls Brawl Stars Apk İndir

Brawl Stars Buzz ve Griff Modu İndir

Nulls Brawl 36.128 Buzz Griff en son sürümü indirin Yeni güncelleme ile birlikte 36.128 nulls versiyonunda buzz ve griff olmak üzere iki yeni karakterin ekleneceği bildiriliyor. Oyuna renk savaşçısı buzz eklenmiş olsa da destansı karakter griff oyuna eklenecek.

Temmuz ayında oyunlar. Lütfen ayrıntılara dikkat etmeye devam edin. Brawl Stars güncel sürümü olan Brawl Stars Buzz ve Griff Modu İndir çıktığında eklenecektir, aktif sürümü yukarıda bulabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars Apk İndir
Nulls Brawl Stars Apk İndir

Nulls Brawl Stars Son Sürüm Apk İndir

Şu anda Nulls Brawl Stars APK‘nın en son sürümü 36128’dir. Son güncelleme, bu sürüm oynanabilir bir sürümdür. Aşağıdaki sürümlerden yeni özellikler hakkında bilgi edinebilir ve en son sürümü indirebilirsiniz. Nulls Brawl 36.128 Buzz Griff’in en son sürümünü indirin .

Nulls Brawl Stars Apk İndirme işlemlerini yukarıda sizler everdiğimiz bağlantı üzerinden sağlaya biliyorsunuz. Yeni güncelleme ile birlikte 36.128 nulls versiyonunda buzz ve griff olmak üzere iki yeni karakterin ekleneceği bildiriliyor.Oyuna renk savaşçısı buzz eklenmiş olsa da destansı karakter griff oyuna eklenecek.

Temmuz ayında oyunlar. Lütfen ayrıntılara dikkat etmeye devam edin.

 • Nulls Brawl 32.165
 • Nulls Brawl 32.153 ( Nulls Brawl 32.153 yakında bu sayfada yayınlanacak. Edgar ve Byron oynamak isteyenler için aşağıda bıraktığımız özel FHX Brawl sunucusunu indirebilirsiniz. )
 • Nulls Brawl Stars 32.142 ( Byron ve Edgar )
 • Nulls Brawl Stars 31.96 ( Yeni Chromatic Brawler: Lou! – Özel Görünümler: Belboy Mike ve King Lou )
 • Nulls Brawl Stars 31.84
 • Null’s Brawl 31.81 ( Yeni Karakterler olarak ; Lou eklendi. Kostüm olarak; Kinh Lou Kostümü, Sally Nani Kostümü, Choco Piper Kostümü, Cony Max Kostümü Eklendi.)
 • Nulls Brawl 30.242 ( Yeni Brawler Amber ve farklı kostümler eklendi. )
 • Nulls Brawl 30.231
 • Nulls Brawl 21.66 ( Yeni eklenen karakterler; Sandy ekledi ve yeni tekli etkinliklerin kilidi 1600 kupada artık açılıyor.)
nulls brawl stars apk indir 36 128 buzz ve griff modu son surum 5

Buzz ve Griff Modu İndir Apk;

Son yılların en ilgi çeken mobil oyunlarından biri olan “Brawl Star” kısa sürede birçok oyuncuyu kendine çekti. Brawl Star, karakterinizi belirli bir süre içerisinde geliştirebileceğiniz bir sisteme sahip ve bazen bu durum oyuncuları hüsrana uğratıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Hileli Mod Apk İndir? Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Hileli Mod Apk İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER