Nusa Asansör Nerede Pubg Mobile (Asansör Konumu)

Nusa Asansör Nerede Pubg
Nusa Asansör Nerede Pubg

Nusa Asansör Nerede Pubg Mobile? Nusa’nın Zipline görevine ek olarak, Royale Pass’ta oyuncular için oldukça kafa karıştırıcı olan 1 görev var. Asansör veya pubg mobile asansör görevi. Bu sefer WEBSESİ.COM, Nusa PUBG Mobil Haritasında Asansör görevlerinin nasıl tamamlanacağı hakkında konuşacak! Evet, Nusa’da asansör kullanan Royale Pass görevleri PUBG Mobile oyuncuları için oldukça kafa karıştırıcı. Birçok oyuncu asansörün nerede olduğunu bilmediği için pubg mobile asansör nasıl kullanılır diye araştırmaya başladı? Ama merak etmeyin, WEBSESİ’nin Nusa Haritası üzerinde asansör konumları ile eksiksiz ve basit bir öğreticisi var! Okumaya devam et ve gör!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Taaruz Tüfekleri


Nusa Asansör Nerede Pubg

Pubg Mobile Nusa Asansör Konumları
Pubg Mobile Nusa Asansör Konumları

Asansörler, en son PUBG Mobile haritası Nusa‘da bulunan yeni özelliklerden biridir. Royal Pass’ı kontrol ederken, Nusa haritasının klasik modunda 3 görevi tamamlamak için asansörü de kullanmalısınız. Peki Nusa’daki asansör görevini nasıl tamamlıyorsunuz? Sakin ol dostum! Aşağıdaki Websesi’den bazı ipuçlarını takip edin! İlk olarak, bu Pubg mobile nusa asansör nerede olduğunu bilmelisiniz, ancak endişelenmeyin, WEBSESİ, onu nerede bulacağınıza dair bilgilere sahiptir. (Bir yabancı YouTuber Olan) Mexaniki AZE Global YouTube kanalının paylaştığı bilgilere göre asansörleri aşağıdaki konumlarda bulabilirsiniz:

Pubg Mobile Nusa Asansör Konumu
Pubg Mobile Nusa Asansör Konumu

Pubg Mobile Asansör Nasıl Kullanılır

Platformu bulduktan sonra, gitmek istediğiniz kata göre asansör kapısının önünde beliren yukarı veya aşağı butonuna basarak platformu kullanabilirsiniz. Kapının açılmasını bekleyin, ardından içeri girin ve yeni özellik ile ulaşmak istediğiniz katı seçin. İstediğiniz kata ulaştığınızda kapı otomatik olarak kapanacak ve açılacaktır. Daha önce olduğu gibi 3 kez tekrarlandı, evet! Bu, WEBSESİ’nin PUBG Mobile’daki asansör görevleriyle ilgili bu seferki tartışmasıdır. Özellikle PUBG Mobile olmak üzere e-sporlar hakkında daha fazla bilgi için WEBSESİ’ni takip etmeye devam edin!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Nusa Asansör Nerede Pubg sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Profil Resmi Koyma


Bu içeriğe oy verin!