Obi wan kenobi full izle 2022 – Ücretsiz 1. Sezon 1. Bölüm

Obi wan kenobi full izle 2022 Nasıl İzlenir? Jedi Ustasının Dönüşünü kaçırmamak için ‘Obi-Wan Kenobi’ nasıl ücretsiz izlenir Güç ve özgürlük sizinle olsun. Star Wars evreninin hayranıysanız. Ewan McGregor’un Jedi Master olarak geri dönmesini görmek için Obi-Wan Kenobi’yi çevrimiçi nasıl ücretsiz izleyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Neyse ki, bazı ipuçlarımız var. Disney Plus’taki Star Wars serisinin sonuncusu Obi-Wan Kenobi, 2005’te Jedi Düzeni’nin yok edildiği. Sith’in intikamının ve Kenobi’nin eski çırağı Anakin Skywalker’ın Sith Lord olarak karanlık tarafa geçmesinin hikayesini anlatıyor. …

Darth Vader. 10 yıl sonra, Obi-Wan Kenobi, Jedi Ustası Tatooine’in çöl gezegeninde sürgündeyken başladı. Bölüm, Kenobi’nin yeni bir maceraya atılmadan önce son on yılın büyük bölümünde Vader’ın oğlu Luke Skywalker’ı izlemesiyle başlıyor. Elbette Jedi Ustaları güvende değil — Darth Vader, galakside hayatta kalan tüm Jedi’ları hedeflemek için Güç’ün karanlık tarafını kullanıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger Things 4. Sezon full izle


Obi wan kenobi 1. Sezon 1. Bölüm

Obi wan kenobi ücretsiz izle
Obi wan kenobi ücretsiz izle

Obi-Wan Kenobi, Disney Plus’ta ayda 7.99 $ veya yılda 79,99 $ Karşılığında yayınlanabilir. (bu, kullanıcılara ayda yaklaşık 16 $ tasarruf sağlar.) Disney Plus ayrıca Hulu ve Disney Plus’ı içerir Disney Bu, bir parçası olan bir pakettir. Ve ESPN Plus, Hulu reklamlarla ayda 13,99 ABD doları ve Hulu reklamsız ayda 19,99 ABD doları. Bu paket, kullanıcılara her bir hizmete ayrı ayrı abone olmak zorunda kalmadan ayda yaklaşık 8 $ (veya %25) tasarruf sağlar. (Disney Plus aylık 7,99$, Hulu aylık 6,99$ ve ESPN Plus aylık 6,99$, toplam 21,97$. Disney Bundle aylık 13,99$.)

Peki, Obi-Wan Kenobi’yi çevrimiçi olarak ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim? Ewan McGregor’un Jedi Master rolünü yeniden canlandırdığını görmek için. Obi-Wan Kenobi’yi ücretsiz oynamayla ilgili ipuçlarımız ve püf noktaları için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Epic Games Bedava Nitro


Obi wan kenobi ücretsiz izle

Bir Verizon müşterisiyseniz (veya birini tanıyorsanız). Verizon, Disney Plus ve Sınırsız planlarına (aka Daha Fazla Sınırsız. Daha Fazla Sınırsız Oyun, Verizon Planı Sınırsız, Sınırsız Geçiş, Sınırsız Ötesi ve Sınırsızın Üzerinde) ücretsiz bir abonelik sunar. Bu planlardan biriyle altı aylık ücretsiz bir Disney+ aboneliğine kaydolabilirsiniz (yaklaşık 42 $ tasarruf edin).

Obi wan kenobi full izle 2022

Websesi.com olarak obi wan kenobi’yi ücretsiz olarak izlemeyi düşünüyorsanız sizlere bir tavsiyemiz olacak. İsterseniz Bedava film izleme uygulaması önerileri bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Obi wan kenobi full izle 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bein Sport Max 1 Canlı İzle Bedava