Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur?

Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur? Cevaplamak üzere olduğum soru, üzerinde çokça zaman düşündüğüm bir soru. Kendi hesabımın geleceğini ve bana bir şey olursa ne yapacağımı düşünürken aklıma geldi. Dürüst olmak gerekirse, yakında ölmek istemiyorum ama sen ölürsen sosyal medya hesaplarına ne olacak :)? Hesabınızı başka biri ele geçirirse, tüm özel bilgilerinize erişebilecekler mi?

Ölsem İnstagram Hesabıma Ne olacak
Ölsem İnstagram Hesabıma Ne olacak

Takipçilerinize ne olacak? Sen gittikten sonra seni takip edecekler mi? En önemlisi, hangi hesapların silineceğine veya arşivleneceğine kim karar veriyor? Tartışmamız gereken ilk şey, bunun neden önemli olduğudur. Neden kimse onları umursasın ki? Instagram hesabı kapatıldı mı yoksa arşivlendi mi? Eh, birkaç nedeni var. İşte Ölsem İnstagram Hesabıma Ne olur?

Ölsem İnstagram Hesabıma Ne olacak?

Kulağa biraz iğrenç geldiğini biliyorum ama bu doğru. Birçok kişi beklenmedik bir şekilde öldü ve geride artık başkaları tarafından görülebilen çevrimiçi bir görüntü bıraktı. Buna Prince, David Bowie, Whitney Houston ve Tupac Shakur gibi ünlüler de dahildir. Bu kişilerin Instagram başta olmak üzere çeşitli platformlarda milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

Ailenizin bazı gönderileri görmesini istemeyebilirsiniz.

Herhangi bir utanç verici veya hassas içerik yayınladıysanız, muhtemelen ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Belki sabah 4’te bikini giyip içki içerken bir fotoğraf yayınladınız ya da belki çocuğunuzun ilk okul gününün bir fotoğrafını yayınladınız. Her durumda, bu şeylerin mutlaka herkes tarafından görülmesi gerekmez.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fake İnstagram Hesabı Nasıl Bulunur


Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur?

Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olacak
Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olacak

Takipçileriniz sizi özleyebilir. Çevrimiçi bağlantınızı kaybettiğinizde, bir arkadaşınızı kaybetmiş gibi hissedersiniz. Seni unutmamaları için seni takip etmeye devam etmelerini istediğin için çok üzülüyorsun.

Nereye gittiğinizi ve iyi olup olmadığınızı bilmek isteyebilirler. Ayrıca yokluğunuzun başınıza kötü bir şey geldiği anlamına geldiğinden endişelenebilirler. Ancak çok fazla kişisel içerik yayınlarsanız hesabınız feshedilebilir. Bu nedenle, herhangi bir gizlilik endişeniz varsa, lütfen yalnızca hassas olmayan öğelerin fotoğraflarını paylaştığınızdan emin olun.

Bir miras bırakmak ister misin?

Pek çok ünlü, eserleriyle dünyada derin izler bırakmıştır. Müzik, sanat, yazı, performans veya iş olsun, toplumu değiştiren şeyler yaptılar. Tamamen kaybolmamalarını sağlamak için, başkalarının onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilmesi için çevrimiçi bir görüntü bıraktılar. Aslında, Forbes’a göre, 2017’nin en yüksek ücretli 10 müzisyeni arasında aşağıda ki ünlüler yer alıyor:

Kanye West, Rihanna, Justin Bieber, Taylor Swift, Beyoncé, Drake, Katie Perry, Ed Sheeran, Adele ve Bruno Mars yer alıyor.

Bu sanatçıların ortak bir yanı var –

Ölsem İnstagram Hesabıma Ne Olur
Ölsem İnstagram Hesabıma Ne Olur

önümüzdeki birkaç yıl içinde insanları etkileyecek bir şey yaratmışlar. Hiçbirimiz dışarıdaki ışıkta isimlerimizi görmeye tenezzül etmeyecek olsak da, hayatınızın eserinin gelecek nesiller tarafından nasıl hatırlanacağını düşünmekten zarar gelmez.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir


İnstagram Hatıra hesabı.

Bir anma hesabı, temelde ölen kişinin anısına adanmış bir hatıra hesabıdır. Hayatınız üzerinde büyük etkisi olan insanlara saygı göstermek istiyorsanız bu iyi bir fikirdir. Örneğin, vefat eden büyükannenizi anmak için bir hatıra hesabı kullanabilirsiniz. Veya bir kişinin ne yazık ki genç yaşta vefat ettiğini biliyorsanız, onun anısını kutlamak için bir hatıra hesabı kullanabilirsiniz.

Derecelendirme hesapları hakkında hatırlanması gereken bir şey, eski hesaplardan çok daha küçük olma eğiliminde olmalarıdır. Bu, önceki tüm gönderilerinizi ve yorumlarınızı kaydetmeyecekleri anlamına gelir. Bunun yerine, yalnızca arkadaşlar ve aile tarafından yüklenen resimleri ve videoları içereceklerdir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Beğeni Gizleme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER