Diğer

One Piece 1024 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi Notları

One Piece 1024 Ne Zaman Çıkacak? One Piece Bölüm 1024: Çıkış Tarihi, Saati ve Özetini sizler için derledik. One Piece’in bir sonraki bölümüyle ilgili tüm bilgilere bizimle göz atın. One Piece’in uzun zamandır beklenen 1023. bölümü 3 Temmuz’da yayınlandıktan sonra birçok kişi arafta kaldı. Ama merak etmeyin, One Piece Bölüm 1024: Tarih, Çıkış Zamanı ve Özeti zaten biliyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 2k22 8. Sezon Ne Zaman


One Piece Bölüm 1024 Ne Zaman Çıkacak

One Piece 1024. bölüm bir çıkış tarihi veriyor. Crunchyroll premium aboneleri için, 9 Temmuz’da saat 11:00’de (GMT) yayınlanacak, kesinlikle ilk altyazılı drama set yeri olacak. Öte yandan, abone değilseniz, bölüm bir hafta sonra 16 Temmuz’da ücretsiz olarak yayınlanacak. Size yardımcı olmak için, 1024. bölümün ilk gösterimine oldukça kısa bir gün kaldı. Şimdi tek yapmamız gereken sabırla beklemek olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman


One Piece 1023. Bölüm Özeti

bölümde, Hyogoro ve Ohmasa’nın hayatlarını vermeye ve ölmeye hazırlandıklarını görüyoruz. Bu sırada Chopper’ın şifasını ve hazırlıklarını bitirmekte olduğunu görüyoruz. Kraliçe ve kral Marco’yu çalıştırmaya devam ettiğini bu bölümde görmüştük. Ayrıca kraliçe, astlarını küçümsemeye ve hatta onlara saldırmaya başladı. Kısa bir süre sonra, her şey bitmiş gibi göründüğünde, helikopterimiz panzehirle geldi ve herkesi oradan çıkardı! Aslında ona geçmişini hatırlatan bir top kullandı. Artık herkes normale döndü, vahşi korsanlar bile doktorumuzla birlikte! Öte yandan Luffy ve diğerlerinin Kaido ile savaşırken zorlandıklarını görüyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. One Piece 1024 Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de okuyunuz; Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Full izle


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu