Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Our Father Netflix Çıkış Tarihi Ne Zaman, Konusu, Fragmanı

Our Father Netflix Çıkış Tarihi Ne Zaman? Our Father hakkında tüm bildiklerimizi sizlere listeliyoruz.

“Our Father”, Netflix’i vurması için merakla beklenen en son gerçek suç belgeseli. Belgesel, Indianapolis’te DNA testleri yoluyla, hepsinin aynı babası olan Dr. Babamız Klein’ı ve onun davranışlarının hastaların çocuklarının yaşamları üzerindeki etkisini araştırdı. Netflix’te Our Father hakkında bildiğimiz her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Moon knight 2. Sezon Ne Zaman


Our Father Netflix Çıkış Tarihi Ne Zaman

Our Father “Babamız” 11 Mayıs Çarşamba günü saat 8’de Netflix’e gelmesi planlanıyor.

Our Father Fragman

Our Father Fragman
Our Father Ne Zaman Çıkacak?11 Mayıs Çarşamba günü
Our Father Çıkış Tarihi

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi


Our Father Konusu

Günümüz DNA testleri ve sosyal medya sayesinde artık en az 50 kişi üvey kardeş olduklarının ve Klein’ın babaları olduğunun farkında. Angela Garnaut’un (belgeselde yer alan) Fox 59 Indianapolis üzerine yaptığı araştırmaya göre. Klein’ın sahip olduğu toplam çocuk sayısı 90’a yakın olabilir.

Filmdeki bazı animasyonlar dramatize edilmiş olabilir. Klein gizlice suni tohumlama yaptığında, DNA testi henüz yaygın değildi. Bugün doğurganlık tıbbının arkasındaki bilim ve teknoloji daha kıt ve gelişmiş. Yaşayan spermleri güvenli bir şekilde saklamak son derece zordur. Nihayetinde bir hastanın çocuğuna babalık yapmak için kimin sperminin kullanıldığını kanıtlamak zordur. Başlangıçta, Klein iddiaları reddetti ve 1970’lerde ve 1980’lerde çocukların babaları hakkında devlet müfettişlerine yalan söyledi.

Ancak daha sonra spermini yalnızca başka bir donör olmadığında kullandığını itiraf etti. Sperm örneklerini üç kez kullandığını iddia etti, ancak DNA testleri onu en az 90 kez kullandığını gösterdi. Klein 2011’de emekli oldu ve sonunda 2017’de iki kez adaleti engellemekten suçlu bulundu, ancak şartlı tahliyeyle hapse atılmadı. Bir yıl sonra, Klein denetimli serbestlik ve 500 dolar para cezasına çarptırıldı. Ayrıca, Indiana’daki tıbbi lisansını teslim etti ve eyalette tıbbi lisans başvurusu yapması yasaklandı, ancak bu onun emekliliğini etkilemedi. O zamandan beri Indiana, doğurganlık dolandırıcılığını yasaklayan ve hukuk davalarına izin veren bir yasa çıkardı. Şu anda, ABD’de yalnızca yedi eyalette doğurganlık sahtekarlığına karşı yasalar var.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Our Father Netflix Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sonic Prime Çıkış tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER