Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Patapon Serisi Yeniden Mi Canlanıyor?

Sony, CES 2024 etkinliğinde Torchlight görselleştirme tesisinin tanıtım videosunda Patapon serisine potansiyel bir yeni eklemenin ipuçlarını sundu. Videoda, projenin bir oyun olabileceğine dair kısa görüntüler ve metin ipuçları yer aldı ve “geliştirme aşamasındaki oyun/anime projesi” ifadesi spekülasyonlara yol açtı.

Video oyununa işaret eden kullanıcı arayüzü öğeleri içermesine rağmen, Sony henüz projenin doğası hakkında resmi bir açıklama yapmadı veya onay vermedi. Etkinlik sonrasındaki tartışmalar, Sony’den herhangi bir kabul veya detay alınmasına yol açmadı ve proje gizemini koruyor.

Patapon serisinin ritim strateji oyunu hayranları, 2011 yılında PlayStation Portable için çıkan son oyun Patapon 3’ün ardılı için uzun süredir bekliyor. Yeni bölümler eklenmese de, serinin ilk iki oyunu son yıllarda PlayStation 4 için remastered versiyonlarla piyasaya sürüldü.

Hayranların beklentisi sürerken, bağımsız oyun geliştiricisi Ratata Arts, geçen yıl Patapon’dan yoğun şekilde esinlenilen Ratatan adında bir oyun için Kickstarter kampanyası başlattı ve benzer bir oyun deneyimi arzulayan destekçilerden 1.5 milyon dolar topladı.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER