Pbe Hesap Açma, LoL Pbe Kayıt (Olma)

Pbe Hesap Açma
Pbe Hesap Açma

Pbe Hesap Açma Nasıl Yapılır? League of Legends için PBE hesabı nasıl açılır? Tüm yeni kahramanlara, yeniden işleme ve denge değişikliklerine erken erişim. League of Legends için PBE hesabı nasıl alınır Tüm yeni kahramanlara, yeniden işleme ve denge değişikliklerine erken erişim. Yeni League of Legends güncellemesi canlı sunuculara ulaşmadan önce, neden herkese açık beta ortamındaki tüm değişiklikleri test etmiyorsunuz?

Riot, herkesin önceden seçilmiş sayıda kişiyle sınırlı özel bir sunucu olan PBE’ye katılması için kapıyı açtı. Mevcut yasaklar veya kısıtlamalar olmayan iyi durumda bir Riot hesabınız olduğu sürece, gitmeye hazır olmalısınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol Oyuncu Sorgulama


Pbe Hesap Açma

PBE istemcisinin kurulumu, görünüm, his ve boyut açısından normal istemciye benzer. İstemciyi indirmek için PC’nizde yaklaşık 12 GB boş alana ihtiyacınız olacak. Bir PBE hesabı oluşturup istemciyi indirdikten sonra oturum açın ve oynayın. Bir PBE hesabına sahip olmanın birçok faydası vardır. En yeni kahramanları, görünümleri ve diğer içerikleri yayınlanmadan önce ziyaret edebilir ve geri bildiriminizi geliştiricilerin kendilerine gönderebilirsiniz. Fakat bu işlemin de bazı dezavantajları vardır. PBE sunucuları Chicago’da bulunur, bu nedenle Avrupa, Okyanusya veya başka bir bölgede oynuyorsanız yüksek pinglerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Paketin geri kalanından önce en son içeriği denemek istiyorsanız, bir PBE hesabına kaydolmanın zararı olmaz.

Pbe Hesap Açma
Pbe Hesap Açma

LoL Pbe Kayıt

Bir PBE hesabı oluşturmak için resmi Riot web sitesindeki PBE kayıt sayfasına gidin ve hesabınızın uygunluk kriterlerini karşıladığından emin olun. Halihazırda herhangi bir yasağınız yoksa ve ligde en az 3. sıradaysanız bir hesap oluşturabileceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pbe Hesap Açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol E Posta Değiştirme