Pingru APK, En Güncel, En Son Sürüm İndirme ve Özellikleri

Pingru APK Pingru APK Pingru APK Pingru APK Pingru İndir Pingru İndir

Pingru APK “Fotoğraf ve Video Paylaşımı” kategorisine giren Android için ücretsiz bir programdır. Yazılım, 19 Mayıs 2022’de Softonic’te yayınlandı ve deneme şansımız olmadı. Denemenizi ve web sitemizde bize bir inceleme veya derecelendirme bırakmanızı öneririz. Kullanıcı topluluğumuz çok minnettar olacak! Pingru, Android 4.2 ve sonraki sürümlerde çalışır. Yazılımın güncel sürümü 2.0.1’dir ve sadece İngilizce olarak çalıştırabilirsiniz. Android 4.1+ ve üstü için Pingru 2.0.1 APK dosyasını sağlıyoruz. Pingru ücretsiz bir sosyal uygulamadır. Telefonunuza indirmek ve yüklemek kolaydır. Ortalama Playstore puanı 5 üzerinden 4,80’dir. Pinru hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Gizli olanlar da dahil olmak üzere Instagram’da görmek istediğiniz tüm profilleri görüntüleyebilirsiniz. Instagram profilinizden galerinize fotoğraf veya video indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

  • Sürüm: 2.0.1
  • Dosya boyutu: 3.60MB
  • Gerektirir: Android 4.1+
  • Paket Adı: com.pingru.android
  • Geliştirici: goygoy (resmi geliştirici)

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Vive Le Football APK


Pingru APK

• Pingru’nun Instagram ile bir bağlantısı yoktur.
• Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var!
• En az 500mb RAM’e sahip telefon kullanılması tavsiye edilir.

Pingru Apk’yi Google Play Store’a gitmeden akıllı telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz. Bu yeni uygulama, tıpkı mevcut analiz programları veya uygulamaları gibi ücretsiz ve premium özellikler içerir. Kullanıcı dostu ücretsiz özellikler, hesabınızın kapsamlı bir analizini yapmak için kullanılamaz. Ek hesap ayrıntılarına erişmek için aşağıda listelenen premium planlardan biri satın alınmalıdır. Bu yazılımı kullanırken, Pingru Apk‘nin resmi Instagram uygulamasıyla hiçbir ilgisi olmadığını lütfen unutmayın. İndirmek yasa dışı ve güvenli olmadığı için tüm resmi App Store’lardan kaldırıldı. “APK” terimi, “Android Paket Kiti” anlamına gelir. Gelişmiş Windows yazılımı Sağ üst köşedeki indirme düğmesini kullanarak galerinize kaydedin. Bu çok kolay. Şimdi Pingru’yu kullanın. Bu yeni uygulamanın Apk dosyası yalnızca üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla indirilebilir. Bu yeni programı cihazınıza indirip kurmak için güvenli bir üçüncü taraf web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pingru APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Araba Modu