Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pinterest Arama Trendleri

Pinterest Arama Trendleri, Pinterest Arama Trendleri, seyahate geçmişteki ilgiyi gösteriyor. Pinterest, seyahate ilginin her zamankinden daha önemli olduğunu gösteren en son arama trendlerini paylaştı.

Pinterest’in en son arama trendleriyle ilgili son raporu, insanların artık pandemiden öncesine göre seyahatle daha fazla ilgilendiğini gösteriyor. Pinterest’ten alınan verilere göre, insanlar artık site tarihindeki herhangi bir zamandan daha fazla seyahatle ilgili konu arıyor.

Pinterest Arama Trendleri
Pinterest Arama Trendleri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Reklamlamları Tavsiyeler


Pinterest Arama Trendleri

Pinterest’in trend aracı Ocak ayında ilginç bir büyüme gösterse de bu ifadeyi doğrulamaya çalıştım ama Nisan 2020’ye kadar olmadı. Pinterest’te halka açık daha fazla veriyi keşfetmek için şirketin yeni raporuna bir göz atmalıyız. Raporlara göre, Pinterest’teki seyahat aramaları her yıl% 60 artıyor.

Pinterest’teki seyahat aramaları 2019’da% 40 arttı. Pinterest, GlobalWebIndex’ten alınan verilere atıfta bulundu. Bu aramalar değişiyor. Veriler, on kişiden yedisinin bu yıl tatil yapmayı planladığını gösteriyor. Pazarlamacılar, Pinterest’te gezginlere ulaşmak için hiç bu kadar harika bir fırsat bulamamıştı.

Seyahat geniş bir kategoridir, bu nedenle gezginlerin ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için verileri daha derinlemesine inceleyelim.

pinterest kategoriler – Pinterest Trend

Pinterest Trend, pinterest kategorileri için seyahat aramalarındaki artışın sekiz tür gezginden kaynaklandığını söylüyor:

 • Kırsal turistler
 • Açık hava meraklıları
 • Dijital Gezgin
 • Bölüm listeleyicileri
 • Kültür takipçileri
 • Gurmeler
 • Bellek yapıcılar
 • Hafta sonu yolcuları
 • Bu izleyicilerin kişiliklerinin ortak paydası, daha anlamlı bir seyahat deneyimi arzusudur. “İhtiyaç nedeniyle yapılan taklit güzergahlar ve geziler sonsuza dek gitti.
 • Günümüzün gezginleri kişisel tutkuları tatmin etmek ve bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için daha anlamlı deneyimler arıyor.
 • Ayrıca COVID’den çıktığınızda da göreceksiniz Yeni bir gezgin türü.” Pinterest, bu kitlelerin üç kişiliği hakkında belirli ayrıntılar sağlar.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Reklam Türleri


Turistler

Kırsal kesimde yaşayan bir turistin amacı kalabalığın arasından sıyrılmak ve yayılacak bir yer bulmaktır. Bu gezginler, benzersiz özelliklere sahip küçük kasabalar gibi gizli mücevherler arayacaklar. 2021 Pinterest Arama Trendleri, için 2019’a kıyasla şunları gördü: Aramalardaki kırsal seyahat sorunlarının oranı% 80 arttı. Kırsal alanlarda aramalar yaklaşık% 85 arttı. Göl evi aramaları% 75 arttı.

Açık hava meraklıları

Bir yıldan fazla kapalı mekanda kalmaları tavsiye edildikten sonra, açık hava maceralarını kaçıranların sayısı arttı. Gezginler, dünyanın her yerinde açık hava seyahat fikirleri için yerler arıyor – özellikle Montana, Lake Tahoe ve Tanzanya gibi yerler çok popüler.

Pinterest, 2019’a kıyasla şunları gördü: Milli park aramaları% 150 arttı. Yürüyerek yapılan aramalar yaklaşık% 30 arttı. Arama hacmi yaklaşık% 65 arttı.

Dijital bir Gezginin, hareket halindeyken verdiği sözleri yerine getirerek iş ve seyahati birleştirmeye çalışır. Dijital Gezginlerin özellikle Porto Riko ve Hawaii gibi yerlere ilgi duyduğu söyleniyor.

Pinterest, 2019 ile karşılaştırıldığında dijital Gezginlerle ilgili aramaların% 50 arttığını gördü. Geziciler ve kampçılar için arama hacmi yaklaşık 1,6 kat arttı. Dijital Gezginlerin küçük işletmeler kurmasını izleyenler arasında arama hacmi 1,8 kat arttı.

Pinterest Trend

Seyahat pazarlamacıları bu verileri nasıl kullanır? Pinterest üç öneri sunar: Kişisel hobilerinize göre, yeni seyahat fikirlerine ilham vermek için varış noktalarını ve rotaları kullanın.

Gezginlerin yeni maceralara hazırlanmalarına yardımcı olacak pratik ipuçları sağlayın. Sekiz seyahat kişisinden herhangi birini hedeflemek için Pinterest reklamlarını kullanın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pinterest Arama Trendleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pinterest Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest zorunlu kural


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER