Pinterest Shopify Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pinterest Shopify Entegrasyonu
Pinterest Shopify Entegrasyonu

Pinterest Shopify Entegrasyonu Nasıl Yapılır? Pinterest Shopify entegrasyonu dünya çapında büyüyor ve 1,7 milyon satıcıya ürünlerini e-ticaret mağazalarında alışveriş iğnelerine dönüştürme yeteneği veriyor.

Pinterest Shopify Entegrasyonunu Nasıl Yapılır?
Pinterest Shopify Entegrasyonunu Nasıl Yapılır?

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Telif hakkı


Geçen yıl ABD ve Kanada’da tanıtılan Pinterest uygulaması artık 27 ülkede mevcut. Kullanıcılar daha sonra Pinterest’ten ayrılmadan bir satıcının Pinleri aracılığıyla ürün satın alabilir. Shopify, birden çok ürün beslemesi ve dinamik yeniden hedefleme reklamlarının desteğiyle Pinterest uygulamasını daha fazla ülkeye ve pazarlama ürünlerine genişletiyor.

Pinterest Shopify Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Shopify Entegrasyonunu Nasıl Olur?

Shopify için Pinterest uygulamanız var ise uygulamada Pinterest etiketini yükleyebilirsiniz.

  1. Shopify hesabınızı açın.
  2. Shopify App Store(opens in a new window)daki Shopify sayfasında Pinterest uygulamasına gidin.
  3. İzinleri deneyin ve kabul ediyorsanız Uygulamayı Ekleye tıklayın.
  4. Shopifyda Pinterest uygulamasını yüklemeyi tamamlamak için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.

Pinterest Shopify kod ile Nasıl Ekleyebilirsiniz? Temel kodla, bir ürün satın alma veya alışveriş sepetine ürün ekleme gibi faaliyetlerle ilgili verileri kaydedebilirsiniz. Temel kod, web sitenizin her sayfasına yüklenmelidir. Shopify yöneticinizden Online Mağaza’yı ve ardından Temalar’ı tıklayın. Düzenlemek istediğiniz konuya gidin ve Eylemler’i ve ardından Kodu Düzenle’yi tıklayın. ardından aşağıdaki kodu üzerine yapıştırın:,

aşağıda ki kodu ekle dostum!!!

!function(e){if(!window.pintrk){window.pintrk=function() {window.pintrk.queue.push(Array.prototype.slice.call(arguments))};var n=window.pintrk;n.queue=[],n.version=”3.0″;var t=document.createElement(“script”);t.async=!0,t.src=e;var r=document.getElementsByTagName(“script”)[0];r.parentNode.insertBefore(t,r)}} (“https://s.pinimg.com/ct/core.js”); pintrk(‘load’,’YOUR_TAG_ID’, { em: ‘{{ customer.email }}’, }); pintrk(‘page’);

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Reklam Türleri


Shopify Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pinterest Shopify Entegrasyonu Nasıl Yapılır? Pinterest etiketini manuel olarak yüklediyseniz ve bunun yerine Shopify uygulamasını kullanmak istiyorsanız Shopify uygulamasını kurmadan önce manuel olarak yüklenen tüm etiketleri kaldırmanız gerekecektir. Temel kodu, ödeme kodunu ve AddToCart kodunu kaldırdığınızdan emin olun. Hesapta yalnızca bir gününüz olabilir.

Shopify Entegrasyonu = Pinterest’in Shopify ile entegrasyonu, 1,7 milyon tüccarın çevrimiçi mağazalarında satın alınabilir hale getirme yeteneği sağlayarak, her alanda büyüyor. Geçen yıl ve Kanada’da piyasaya sürülen Shopify Pinterest uygulaması artık başka ülkelerde de mevcut.

Pinterest uygulaması, satıcıların ürün kataloglarını yüklemelerine ve kendi ürünlerini Pinlere dönüştürmelerine olanak tanır. Kullanıcılar daha sonra bir satıcının Pinlerinde yer alan öğeleri Pinterest’ten ayrılmak zorunda kalmadan satın alabilir.

Pinterest’in dinamik yeniden hedefleme reklamlarını kullanmak için, satıcıların son 7 gün içinde minimum PageVisit ve AddToCart sayısı için bir eşiği karşılaması gerekir. Bu ölçümler ve ardından tüccarların web sitelerine yüklemeleri gereken Pinterest etiketidir. Bill Watkins, Pinterest’te Shopify Satış Ortaklığı Uzantısı’nda Orta Pazar ve Küçük İşletme Küresel Başkanı: Bu güncellemeler artık yukarıda belirtilen ülkelerde mevcuttur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pinterest Shopify Entegrasyonu Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pinterest Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Arama Trendleri


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.