Cuma, Nisan 12, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pinterest zorunlu kural Nedir?

Pinterest zorunlu kural Nedir? Pinterest tüm kullanıcıların uyması gereken zorunlu kural, Tüm kullanıcılar, yeni Pinterest davranış kurallarına uymalıdır Pinterest, tüm kullanıcıların uyması gereken Pinterest zorunlu kural, içeriği getirdi.

Pinterest zorunlu kural Nedir?
Pinterest zorunlu kural Nedir?

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Reklam Türleri


Pinterest, yakında tüm kullanıcılar için olumlu bir deneyim sağlamak için tasarlanan zorunlu davranış kuralları olan “Üretici Kodu” nu yakında uygulayacağını duyurdu. Oluşturucu kodu, Pinterest için içerik oluştururken herkesin uyması gereken politikaları içerir. Pinterest, kullanıcılar hikaye pinlerini yayınlamadan önce bu kuralları Pinterest zorunlu kural, kabul edilebilir hale getirmeyi planlıyor.

Pinterest, tüm kullanıcıların hikaye pinlerini yayınlamadan önce içerik oluşturucu kodunu kabul etmesini gerektirse de, kılavuz site genelinde daha fazla olumlu içeriği teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Pinterest, içerik oluşturucu kodunu tanıtmanın yanı sıra, yorum bölümünün dostça kalmasına yardımcı olmak için yeni bir inceleme aracı da tanıttı. Sonunda Pinterest, ilk içerik oluşturucu fonu ile içerik yayıncılarına ödeme yapmak için ilk adımı attı. İşte her güncelleme hakkında daha fazla bilgi.

Pinterest zorunlu kural Nedir?

Pinterest kural Pinterest Reklamları gibi Hikaye pinini yayınlamadan önce Pinterest, kullanıcılardan zorunlu bir üretici kodu imzalamalarını isteyecektir. Pinterest, jeneratör kodunu şu şekilde açıkladı:

“İçerik oluşturucu kodu, topluluğu kapsayıcı ve şefkatli içerik oluşturma konusunda yetiştirmek ve eğitmek için tasarlanmış ürünlerimizdeki bir dizi zorunlu kuraldır. Yaratıcılara pasiflik ve kınamadan ziyade inisiyatif ve yetki sağlamayı amaçlamaktadır.”

Jeneratör kodu beş özel kılavuza göre oluşturulur:

Başkalarına nazik davranın: İçeriğin başkalarına hakaret etmediğinden veya aşağılamadığından emin olun Gerçekleri kontrol edin: bilgilerin doğru ve doğru olduğundan emin olun

Tetikleyicilerin farkında olun: Görsel olarak hassas içerik söz konusu olduğunda sağduyulu olun

Dahil et: Belirli grupları veya toplulukları kasıtlı olarak dışlamayın

Zararsız: Harekete geçirme ifadesinin veya meydan okumanın güvenli olduğundan emin olun

Oluşturucu Kodu giriş sayfası, Pinterest’in kullanıcıların oluşturmasını engellemeye çalıştığı belirli içerik türleri hakkında daha ayrıntılı bilgi paylaşan PinterestCreatorCode.com adresinde bulunmaktadır. Pinterest üretici kodu için içerik örnekleri şunları içerir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Arama Trendleri


Pinterest kural Nedir?

 • Moda yapılmaz, ne giyilmez vb.
 • Diğer kültürlerin veya toplulukların klişeleri
 • Kamuya mal olmuş kişilere hakaret eden posterler
 • Desteklenmeyen sağlık iddiaları, teorileri ve / veya komploları
 • Tehlikeli projeler veya zorluklar
 • Hassas bilgi talepleri
 • Açık sanat
 • Grafik görüntüler
 • Utanç amaçlı öncesi ve sonrası fotoğraflar
 • Ve diğerleri

Şu anda Pinterest’te bu tür içeriğin çok fazla kullanılması önerilmez. İçerik oluşturucu kodu ile Pinterest, kullanıcıların işleri medeni tutmasını sağlamak için daha proaktif bir yaklaşım benimsedi. Kullanıcılar içerikle etkileşime girdiğinde, Pinterest aynı nezaket düzeyini korumaya yardımcı olmak için bazı önlemler de başlatır.

Pinterest Nedir?

Pinterest Nedir? için yorum araçlarını sizlere sıraladık. Pinterest, kullanıcılara ve içerik oluşturuculara iyi bir deneyim sağlamak için tasarlanmış yeni araçlar ve özellikler sunar:

 • olumlu hatırlatıcılar, yorumlar gönderilmeden önce yeniden değerlendirilebilir.
 • Cceators’ın inceleme araçları, yorum silme ve anahtar kelime filtrelemeyi içerir.
 • Öne çıkan yorumlar, kullanıcıların olumlu geri bildirimi vurgulamak için yorum akışındaki en fazla üç yorumu düzeltmesine olanak tanır.
 • Kötü incelemeleri algılamak ve silmek için makine öğrenimini kullanan yeni anti-spam sinyalleri.

Pinterest Fon

Pinterest, yeterince temsil edilmeyen topluluklardan içerik oluşturucuları finanse etmek için bir program başlatıyor. Şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olan Pinterest Creators Foundation eğitim, yaratıcı strateji önerileri ve finansal destek sağlamaktadır.

“Dünyanın dört bir yanındaki Pinner’ların kişiselleştirmeyi, alaka düzeyini ve kim olduklarını düşündüklerini keşfetmelerine olanak tanıyan küresel bir kapsayıcı platform oluşturmaya kararlıyız. Birlikte çalıştığımız içerik oluşturucuların% 50’sinin yeterince temsil edilmeyen gruplardan gelmesini sağlamaya kararlıyız. bunu güçlendirir. “

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pinterest zorunlu kural sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pinterest Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pinterest Reklamlamları Tavsiyeler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER