PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları: En iyileri

PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları
PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Nelerdir? En iyi PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ,Eylül 2021 itibari ile şu anda erişilebilir. Daha açık bir şekilde, bu ay için erişilebilen yeni PlayStation Plus oyunları Overcooked: All You Can Eat!, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds. Bunlardan ilki Overcooked: All You Can Eat! PlayStation 5 için, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds ise PlayStation 4 için.

Ücretsiz PlayStation Plus bilgisayar oyunları beklentisiyle ilgili standart uyarıların tümü yeni oyunlar için geçerlidir.


PlayStation Plus oyunları
PlayStation Plus oyunları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Realme C25 Türkiye Fiyatı ve Tüm Özellikleri


PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

Kısıtlı bir zaman süresinde basitçe erişilebilirler ve şaşırtıcı bir şekilde yalnızca mevcut PlayStation Plus destekçileri tarafından erişilebilir. Bunlar kaydedilen belirli aşamalar içindir, ancak çoğu PS4 oyunu PS5’te oynanabilir. Üyeliklerinin bitmesine izin veren oyuncular, yakın zamanda garanti edilen PlayStation Plus oyunlarından herhangi birine giriş hakkını kaybedecek. Ancak daha sonra yeniden abone olmaları durumunda, bunlara ulaşma kapasitesini yeniden kazanacaklar. Bunda garanti edilen PlayStation Plus oyunları, temelde üyelik durumlarına çok az önem veren herhangi bir destekçinin kitaplığının bir parçası olarak kalır.

Bu ay için, En iyi PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

Overcooked: All You Can Eat!,

yeni PlayStation Plus oyunları
yeni PlayStation Plus oyunları

Hitman 2

PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları
PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

Predator: Hunting Grounds.

Yukarıda belirtildiği gibi, Eylül 2021’in ücretsiz PlayStation Plus oyunları aşağıda ki gibi sıralanmıştır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; GoPro Hero 10 Black Tüm Özellikleri [Türkiye Fiyatı]


Bu ay için, En iyi PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Şu Şekilde dir:

Overcooked: All You Can Eat!, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds şu anda erişilebilir durumda ve dört Ekim’e kadar da geçerli olacaktır.

Fark edildiği gibi, önceki sürüm PS5 için, son ikisi PS4 için tasarlanmıştır. Şimdi, PlayStation’ın Ekim 2021’de PlayStation Plus için sunabilecekleri belirsizliğini koruyor, ancak hem FIFA 22’nin hem de Super Monkey Ball Banana Mania’nın ayın yeterince erken vaktinde çıkması bekleniyor. Bunlardan birinin bunun için gerçekten çıkma ihtimali olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Huawei P20 İnternet Ayarları: Varsayılan Rehber ve İnternet Kurulumu