Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Poppy playtime chapter 2 download (Mod APK)

Poppy playtime chapter 2 download nasıl indirilir? Poppy Playtime Chapter 2, bir oyuncak fabrikasının kalıntılarını keşfeden bir korku aksiyon-macera oyunudur. Başlıktaki oyun zamanı bir oyuncak firmasının adıdır. Şirketin fabrikası on yıl önce ortadan kayboldu ve şimdi terk edilmiş bir fabrika. Kahraman, birileri tarafından gönderilen bir video için fabrikaya geri gönderilen eski bir çalışandır. Videoda Poppy (= Poppy), Playtime tarafından üretilen konuşan kız bebek Poppy (Poppy) ile bir araya getirilmiştir. GrabPack adlı sihirli bir el çantasıyla bulmacaları çözün ve Playtime’ın maskotu HuggyWuggy tarafından kovalanmaktan korkun… bir oyuncak şirketi deneyimi sunan bir oyun. Fatura Simgeleri ile GrabPack’i enjekte edin! Mavi sol ele, kırmızı sağ ele karşılık gelir. Bu işlem sanal pedler kullanılarak yapılır. Ekranın sağ tarafında bulunan pad ile özgürce hareket edebilir, jump butonunu kullanarak zıplayabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lili APK Son Sürüm İndir


Poppy playtime chapter 2 download

Poppy Playtime Bölüm 2 indir – Ünlü çizgi film karakteri korku oyununun devamı. Oyuncak fabrikasını keşfetmeye ve yeni yerler keşfetmeye devam edin. Tüm sırları öğrenmek ve uzun bacaklı annesi tarafından kaçırılan Poppy’yi kurtarmak için istasyon, depo, elektrik odası. Kaçıranlar, trenin kodunu almak için üç oyunu tamamlamanızı isteyecek, ancak dikkatli olun, kurallara uymazsanız size zarar verebilir.

Poppy playtime chapter 2 APK

Bu oyunun ilki eşya almaktır, elde etmek istediğiniz şeye nişan alıp sihirli eli ateşleyerek eşya elde edebilirsiniz. İkincisi, hile işe yarıyor. Bir kulplu (kapı gibi) bir hile vurursanız, hileyi hareket ettirebilirsiniz. Üçüncüsü elektrik. GrabPack’in kabloları, güç kaynağına ateşlendiğinde enerjilenir. Bu durumda elektrot ucuna dokunursanız akım akabilir. Bu, fabrikadaki ekipmanın etkinleştirilmesini sağlar. Poppy Playtime Chapter 2’yi hemen şimdi ücretsiz indirebilirsiniz. İşte bazı uyarılar: Oyunun ve uygulamanın düzgün çalışmasını sağlamak için lütfen mod bilgilerimizi ve kurulum talimatlarımızı dikkatlice okuyun. IDM, ADM (doğrudan bağlantı) gibi 3. taraf yazılımları kullanan indirmeler şu anda kötüye kullanım nedeniyle engellenmiştir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Poppy playtime chapter 2 download Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Netv Gold v5 APK İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER