Proje okulları öğretmen atama sonuçları (öğretmen atamaları)

Proje okulları öğretmen atama sonuçları
Proje okulları öğretmen atama sonuçları

Proje okulları öğretmen atama sonuçları adaylar için büyük bir merak konusuydu. 2022 yılında proje okullarına öğretmen atama açıklanma zamanı takvime göre belirlendi. Bu takvime göre proje okulları öğretmen atama sonucu Nisan Ayının ilk haftası gerçekleşti. 31 Mart ile 1 Nisan arasında yapılacak incelemelerin ardından sonuçlar açıklanarak duyuruldu. Takvime göre;


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Arefe Günü Kuyumcular Açık mı


proje okulları öğretmen atamaları

Atama sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilecek adaylar, internet üzerinden sonuçları öğrenebilecek. Yapılan incelemelerin ardından atama sonuçları adaylara sunulacak ve adaylar sonuçlarını görebilecek. Bunun için atama sonuçlarını heyecanla bekleyen öğretmen adayları atama takvimini takip ederek sonuçların açıklanma dönemini de görebilir. Proje okullarına atanma aşamaları olarak başvuru, formun doldurulması ile gerçekleşmektedir. Formun incelenmesini ve onaylanması ardından da sonuçlar açıklanmaktadır. Proje okullarında görev süresi 4 senedir. Ancak ek süre talebiyle 4 sene daha uzatılması da mümkündür.

Proje okulları öğretmen atama sonuçları

  • Başvurular 21.03.2022 tarihinde başlayıp, 29.03.2022 tarihinde son bulacak.
  • Şubelere gönderilmesi 30.03.2022 tarihinde gerçekleşecek.
  • 31.03.2022 incelemeler yapılacak.
  • 04.04.2022 tarihi itibariyle sonuçlar açıklanacak.
  • 06.04.2022 tarihinde teklifler onaylanacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Proje okulları öğretmen atama sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; instagram hesap geçmişi silme