Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir – Ön Sipariş için Kozmik Kırmızı ve Gece Siyahı

PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir ? İkinci (veya üçüncü) bir PS5 Kontrol Cihazı satın almadan önce yeni bir renk seçeneği bekliyorsanız, beklemenize artık gerek kalmadı. 😉 Neredeyse son adımlar bitti. Bugün erken saatlerde, Sony iki yeni DualSense rengini duyurdu: Geceyarısı Siyahı ve Kozmik Kırmızı. Kontrolör, uzaydaki renklerden ilham almıştır.

18 Haziran da ön sipariş verilebilir.

Her iki denetleyici de 18 Haziran’da piyasaya sürülmeden önce Amazon, Best Buy ve GameStop üzerinden ön sipariş edilebilir. PlayStation Direct ayrıca, kendi resmi web adresinde ön siparişlerini 1 hafta önceden alacağını duyurdu. Bu sebep ile büyük perakende şirketlerinden satın almadan önce buradan da siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PlayStation Store İndirimleri


PS5 DualSense Gece Siyahı Kontrol Cihazı ;

PS5 DualSense Gece Siyahı Ön Siparişi
PS5 DualSense Gece Siyahı Ön Sipariş

Gece siyahı Kontrol Cihazı DualSense, İki farklı renk tonu kullanır Siyah ve gri renkleri daha çok kullanılır. Orjinal beyaz ve siyah Kontrol cihazları 70 $ Abd Dolarına karşılığına Ön Sipariş Veriliyor.

PS5 DualSense Kozmik Kırmızı Kontrol Cihazı ;

PS5 DualSense Kozmik Kırmızı Ön Siparişi
PS5 DualSense Kozmik Kırmızı Ön Sipariş

Kozmik Kırmızı Renkleri ile Dualsense Kesinlikle En gözde Ürünleri olabilir diyebilirim. çünkü Göze gerçekten hem çok hitap ediyor hemde çarpıyor. Kırmızı rengi için Uzayda bulunan çeşitli tonlardan alınmış bir renk tonu kullanıldı 75 $ Abd doları karşılığında ön siparişleri alınıyor.

Gece siyahına nazaran extra 5 $ Abd Doları istediklerini görmekteyiz. Muhtemelen Sony’nin geleneksel beyaz ve siyah modellerinin dışındaki DualSense renklerinin gelecekteki sürümleri için fiyatlandırma planları hakkında bize ipucu veriyor.

PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir
PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: HBO MAX Ücretsiz Deneme Sürümü


PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir Ön Sipariş

Şuan için Fazladan Bir DualSense Kontrol Cihazı satın almadıysanız bunları bilmenizde fayda var. PS5 DualSense Gece Siyahı ve PS5 DualSense Kozmik Kırmızı Ön Siparişi içerisinde USB-C şarj cihazınının olmadığını sizlere hatırlatmak isterim.

Bunun için USB-C Kablosu satın almanız gerekiyor. PS5 DualSense Piyasaya sürüldüğü için resmi şarj aletlerini stokta bulmanız gerçekten çok zor olabilir. Bu yüzden siparişlerini erkenden sağlayın ve Bir DualSense Ön Siparişi vermeyi düşünüyor iseniz Kablonuzu önceden almayı unutmayınız.

Birkaç gün oldu ve yeni nesil konsollarımız var. Piyasaya sürülen ilk oyun konsolu 10 Kasım’da piyasaya sürülen Microsoft Xbox Xbox X oyun konsolu olsa da, Microsoft’un rakibi Sony, 12 Kasım’da bazı bölgelerde ve 19 Kasım’da tüm dünyada yeni oyunlar yayınlayacak.

PlayStation 5 böylece yeni bir çağ açacak. . Sony, PlayStation 5’i ülkemizde 8.299 TL’ye satacak. Daha önce gördüğümüz gibi PlayStation 5 kutusu DualSense denetleyicisini ve oyun konsolunu içerecek. peki bu PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir yukarıda sizlere nereden nasıl satın alabileceğinizi aktardık. Ancak Sony’nin diğer PlayStation 5 aksesuarları ve diğer kontrol cihazları harici olarak satın alınacaktır.

PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir;

Sony’nin PS5 denetleyicisi ve diğer PS5 aksesuarları sipariş edilebilir (Türkiye fiyatı onaylandı) PlayStation 5’te Sony, önceki PlayStation konsolundaki klasik siyah-beyaz görünümü terk eden ve siyah-beyaz bir görünümü benimseyen daha az geleneksel bir renk şeması seçti. Şirket Perşembe günü DualSense için iki yeni renk şeması duyurdu .

PS5 DualSense Nereden Satın alınır;

PS5 DualSense Nereden Satın alınır? Standart DualSense denetleyicisi gibi, Midnight Black DualSense’in fiyatı 69,99 ABD dolarıdır. Ön siparişler şu anda Amazon, Best Buy, GameStop ve PlayStation Direct’te mevcuttur.

İkincisi, 11 Haziran’da diğer perakendecilerden bir hafta önce gönderilecek. Önceki DualShock denetleyicisine tam olarak uymuyor – iki tonlu tasarım, çeşitli siyah gölgelere ve ince gri ayrıntılara sahip – ancak siyah beyaz yapıyı tercih eden mevcut DualSense’ten daha yakın.

PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir
PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows 7 Ürün Anahtarları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER