Pubg Canavar Kamyon; Nerede Bulunur (Konumu)

Pubg Canavar Kamyon
Pubg Canavar Kamyon

Pubg Canavar Kamyon, Nerede Bulunur? Bazı ipuçları ve püf noktaları ile birlikte bu kılavuza göz atın ve Livik haritasında güvenli bir PUBG Mobile Canavar Kamyon konumu seçmek için WEBSESİ.com’u kullanın. Bu kılavuza göz atın ve Livik haritasında güvenli bir PUBG Mobil Canavar Kamyon konumu seçmek için WEBSESİ.com’u kullanın. Ayrıca, bu aracı kullanmak için bazı ipuçları ve püf noktaları toplayın ve bu oyunda daha iyi bilgiye sahip olun.

Canavar kamyonlar, yalnızca en son Livik haritasında tanıtılan özel kamyonlardır. Bu canavar benzinli araba, PUBG Mobile’ın araç serisinin en son üyesi olarak kayıtlara geçmektedir. Canavar Kamyon, tüm ekibin Livik bölgesini geçmesine izin veren 4 kişilik bir araçtır. Haritanın birçok yerinde görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Hesap Şifreleri


Pubg Canavar Kamyon

Bu kamyonun dört büyük lastiği var ve kırmak PUBG Mobile’daki diğer arabalardan daha zor. Sağlığı BRDM ve UAZ arasında bir yerde. Bu nedenle, yavaş da olsa en dayanıklı ve güçlü araçlardan biridir. Ancak, kamyona yeterince hasar verdiğinizde yine de patlayacaktır.

Canvar Kamyon Nerede Bulunur

Belirtildiği gibi, PUBG Canavar Kamyon, Livik haritasında yalnızca belirli yerlerde ortaya çıkar. İşte bu haritada kesinlikle bir canavar kamyon bulabileceğiniz bazı noktalar. Pubg mobile Canvar Kamyon Konumu bilgilerini aşağıda kontrol edin:

Holdhus’un kuzeydoğusu

Canavar Kamyon Nerede
Canavar Kamyon Nerede

Holdhus, bu haritanın Güneybatısında çöl benzeri araziye sahip büyük bir kasabadır. Miramar haritasının özelliklerine ve yapısına sahiptir. Kasabanın kuzeydoğusuna gidin ve Holdhus ile Powerhouse arasında isimsiz bir kasaba bulacaksınız. Burada en az bir canavar kamyon çıkar.

Su Kemerinin Kuzeydoğusu

Canavar Kamyon Konumu
Canavar Kamyon Konumu

Saat 2 yönünde su kemerindeki küçük bir evde başka bir canavar kamyon bulabilirsiniz. Ayrıca santral ile bu dağlık alan arasında yer almaktadır. Ayrıca silahlar, zırhlar ve sarf malzemeleri gibi temel öğeleri yağmalamak için oraya gidebilir. Ardından onları daha geniş bir alana taşımak için canavar kamyonunuzu kullanabilirsiniz.

Iceborg’un Güneydoğusu

Canavar Kamyon Nasıl Kullanılır
Canavar Kamyon Nasıl Kullanılır

Iceborg, haritanın kuzeydoğu kutbundaki buzlu arazidir. Harita tasarımcısı buraya bir canavar kamyon yerleştirdiğine adımız kadar eminiz.

Gronhus

Pubg Canavar Kamyon Nerede Bulunur
Pubg Canavar Kamyon Nerede Bulunur

Gronhus kasabasının duvarlarının dışında bir canavar kamyon park yeri var. Şehrin güney kesiminde, ana yolun hemen dışında yer almaktadır. Ancak, oyun alanı genellikle bu merkezi kasabanın etrafında küçüldüğünden, çok az oyuncu bu kamyonu satın almaya meyillidir. Hareket etmek için araç kullanmanıza gerek yoktur. Ama yine de airdropları avlamak istiyorsanız kullanışlıdır.

Lupin

Canavar Kamyon livik haritası
Canavar Kamyon livik haritası

Lapin’nin batısındaki küçük bir evin yanına başka bir canavar kamyon park olarak terk edilmiş gibi görünüyor. Bronster’a inersen saat 11 yönünde bu aracı bulabilirsiniz. Bu bölge çok kullanışlıdır çünkü bu aracı genellikle oyun alanının dışında burada bulabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Canavar Kamyon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg mobile rank sistemi


Bu içeriğe oy verin!