Pubg Lite Sistem Gereksinimleri (Kaç GB)

Pubg Lite Sistem Gereksinimleri
Pubg Lite Sistem Gereksinimleri

Pubg Lite Sistem Gereksinimleri Nedir? Battleroyal oyun türü olarak bilinen Pubg oyununu düşük seviyedeki bir bilgisayar ile oynayabilmek için pubg lise sistem gereksinimleri vardır. Pubg Lite, Pubg oyununun aksi yönüne karşı daha düşük bir boyut sağlamaktadır. Bu düşük boyutlu yapısı sayesinde kendinden alt seviyede olan bilgisayarlarda kurulumu sağlanabilir.

Pubg Lite’nin dosya boyutu yaklaşık olarak 4 GB’dir. Pubg Lite Sistem Gereksinimi minimum yapısına göre değişkenlik gösterir. Fakat önerilen gereksinim şu şekilde açıklanabilir;


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Kaldıran Tabletler


Pubg Lite Sistem Gereksinimleri

 İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10, 64 Bit’tir.

 CPU: core i5, 2.8 GHz, RAM: 8 GB,

GPU: NVIDIA Geforce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 iken Kapladığı Alan: 4 GB olmalıdır.

Pubg Lite Sistem Gereksinimi olması gerektiği gibi olursa düşük bilgisayarlarda da oynanarak daha çok alana ulaşır. Ulaşılan alanda oyuncu sayısında artış sağlanır. Oyun oynayan kullanıcılar zaman içerisinde sade Pubg’yi bırakarak Pubg Lite’yi daha çok tercih ederler. Pubg Lite bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ve kullanıcılar oyundan büyük zevk almaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Lite Sistem Gereksinimleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; PUBG Fatih Avatarı