Pubg Liyakat Yükseltme; güvenli bir şekilde yükselmek için en iyi 3 ipucu

Pubg Liyakat Yükseltme
Pubg Liyakat Yükseltme

Pubg Liyakat Yükseltme nasıl yapılır? En doğru yoldan liyakat yükseltme imkanına sahipsiniz. Sizlere bugün 3 ayır yoldan liyakat yükseltme püf noktalarını göstereceğiz. Peki pubg de liyakat puanı nasıl yükselir işte tüm detaylar…

Battlegrounds Mobile (BGM), popüler battle royale mobil oyunu PUBG Mobile. Bu kadar çok oyuncu arasında her sezon sayısız yükseltme yapılıyor. Devam eden 2. Döngü Sıralamaları güvenli bir şekilde yükseltmelerine yardımcı olacak bazı ipuçları bulunuyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Dürbün Ayarları


pubg liyakat nedir

PUBG Mobile oyununda oyuncular toplam 100 liyakat puanı alıyor ve takım arkadaşlarını her öldürdüklerinde 30 puan düşüyorlar. Oyuncuların çok oyunculu seçebilmeleri için profillerinde en az 60 puan olması gerekir. PUBG Mobile’ın başarılardaki düşüşü yepyeni bir hayal kırıklığı. Son zamanlarda Aimbot kullanımı ve hackleme vakalarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile, oyunda hack ve hileyi önlemek için yeni stratejilere sahip. Ayrıca geçmişte oyuncuların kalıcı olarak yasaklandığını veya çözülmesi uzun zaman alan liyakat puanı sorunlarıyla karşılaştığını da gördük.

pubg liyakat puanı

Takım arkadaşını öldürürse oyuncunun değeri 30 azalır. Çok fazla uyarıdan sonra olabilir, ancak bazen, nadir durumlarda, liyakat puanı 50 puandan fazla düşebilir. Ancak, daha kısa sürede avantajlar eklemenin çözümü oldukça basittir. Liyakat puanlarını yükseltme için yazımızın devamını okuyunuz;

Pubg Liyakat Yükseltme

1- Çok Fazla Kişinin olduğu ortamlardan kaçının

Pubg Liyakat Yükseltme; için Savaştan yeri gelince kaçının
Pubg liyakat nasıl yükseltilir

Açgözlülük çağlar boyunca insanların ahlaksızlaşmasına yol açmıştır ve aynı teori BGMI ve PUBG Mobile’a da uygulanabilir. Bir maçın erken aşamalarında öldürme arayan ve bu nedenle sıcak noktalara düşen oyuncular genellikle maçın başlarında elenir. Düzgün bir şekilde ilerlemek için, sıralama arttırıcılar sıcak damlacıklara inmekten kaçınmalıdır. Bunu yapmak, daha fazla maçta hayatta kalma ve her maçtan ekstra puan kazanma şanslarını artıracaktır.

2- Sezon başlangıcında çok fazla aktif kalın

Pubg mobile liyakat yükseltme için sezon başında çok aktif kalın.
Pubg Liyakat yüksetlmek

Oyuna yapılan büyük bir güncellemenin yayınlanması genellikle yeni bir sezon getirir. Yeni sezonun tanıtımı, bir katman sıfırlamasıyla sonuçlandı. Bu, Rütbe Arttırıcıların savaş alanında zorlu bir savaş yolculuğuna çıkması. Fatih veya As seviyesine yükselmesi için yeşil bir sinyal sağlar. Ancak, sezonun başlarında bir rütbe artışı başlatan pek çok rütbe artırıcı yoktur. Bu nedenle, oyuncular diğer oyuncuların çoğundan daha erken başlayarak sıralamada güvenle yukarı çıkabilirler.

3- Pubg Liyakat Yükseltme için takım arkadaşlarınızı doğru seçin

Pubg mobile Liyakat yüksetlme için tüm adımlar
Pubg liyakat nasıl yükselir

Sıradan ekiplerle oynayan rütbe artırıcılar, BGMI ve PUBG Mobile’daki sıralamalarda diğerlerinden daha iyi performans gösterme eğilimindedir. Normal kadrodaki oyuncular birbirlerinin oyun tarzlarını daha iyi anladığından. Maç içi iletişim mükemmeldir ve sıralama yükselticileri için güvenli bir tampon sağlar.

Feragatname: Bu makale yazarın kişisel görüşlerini temsil etmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Liyakat Yükseltme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Kasma Sorunu