Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile 1.10 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

PUBG Mobile 1.10 güncellemesi ne zaman yayınlanacak? PUBG Mobile için bir sonraki güncellemenin ne zaman yayınlanması bekleniyor? Son dört yılda PUBG Mobile, mobil oyun pazarında önde gelen battle royale oyunlarından biri haline geldi. Her güncelleme, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar ve oyuncular arasında büyük bir vızıltı yarattı. Oyuna yeni özellikler ve eklemeler almak için en son güncellemenin çıkmasını bekliyorlar.

Bu güncellemeler genellikle sezon sona erdikten sonra sunulur. 1.10 beta sürümü kısa süre önce küresel test kullanıcılarına sunuldu. Güncelleme küresel olarak yayınlanmadan önce düzeltilebilecek olası hatalar ve aksaklıklar için alışveriş yaparlar. En son 1.9 güncellemesinin büyük başarısı sayesinde, oyuncular bir sonraki güncellemenin de aynı yolu izlemesini bekleyebilirler. Ancak Tencent Games, yaklaşmakta olan yamanın küresel yayın tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi


PUBG Mobile 1.10 güncellemesi ne zaman yayınlanmasını bekleyebiliriz?

PUBG Mobile 1.10 Royale Pass

Genel olarak, oyunun geliştiricileri her sekiz haftada bir BR başlığına yeni bir güncelleme sunmaya çalışacak. Bu, yaklaşmakta olan büyük 1.10 güncellemesinin. 16 Mart’ta Android ve iOS cihazlar için 1.9 Güncellemesinin yayınlanmasından iki ay sonra, Mayıs ayının ortasında gelebileceği anlamına geliyor. Geliştiricilerin, büyük bir güncelleme yayınlamak ve yeni bir sezon başlatmak (2. Tur Sezon 6) ve bu ayki Royale Pass’i bitirmek gibi mevcut normları takip ettiğini varsayarsak. Bu durumda PUBG Mobile oyuncuları, güncellemenin 15 ile 20 Mayıs arasında yayınlanmasını bekleyebilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Klan İsimleri


PUBG Mobile 1.10 Özellikleri

Her yeni güncelleme, kullanıcının oyun deneyimini geliştirmek için bazı yeni öğeler, özellikler, kozmetikler, modlar, etkinlikler ve daha fazlasını getiriyor. Bu, dördüncü yıl dönümü etkinliğini ve diğer birkaç ekleme ve değişikliği tanıtan en son 1.9 güncellemesinde de belirgindi.

  • Silah Fırlatma özelliği
  • Acil Durum Alma
  • Kendini Canlandırma Kiti
  • atv aracı
  • Zombi modu
  • Lynx AMR keskin nişancı tüfeği
  • Yıldönümü Modu
  • Zombi modu
  • Ateş Arbalet
  • C2S6 11. Ay Royale Geçişi

Benzer şekilde, yaklaşan 1.10 güncellemesi, hayran heyecanını artırmak için bazı yeni özellikler içermelidir. Yaklaşan güncellemede beklenen eklemelere göz atın.

NOT: Makalede bahsedilen çıkış tarihleri ​​tamamen spekülatiftir ve önceki güncelleme sürümlerinin hesaplamalarına dayanmaktadır ve geliştiricinin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 1.10 güncellemesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile için En İyi Kontrol


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER