Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? [Çıkış Tarihi Nedir]

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? PUBG Mobile 1.5 güncellemesi gelecek mi? Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Çıkış Tarihi Nedir? ne zaman geleceği sorusu, güncellemenin oyuna katacağı yenilikleri bilen oyuncular için oldukça merak ediliyor. 150 milyondan fazla oyuncu şimdiden açık ön kayıt güncellemesi için ön kayıt yaptırdı ve yapmaya devam ediyor.

PUBG Mobile uzun yıllardır mobil oyun sektöründeki yerini koruyor ve her güncelleme ile oyuncuların ilgisini nasıl çekeceğini biliyor. Ön kayıt bu kadar popüler olduğu için herkes nefesini tuttu ve 1.5 güncellemesinin gelmesini bekledi. Güncelleme gelir gelmez birçok kişi hemen indirecek ve oyunu deneyimlemeye başlayacak. Bunu ilk deneyimleyenlerden olmak ve eğlenceyi kaçırmak istemiyorsanız güncelleme gününü beklemelisiniz. Bu yazımızda PUBG Mobile 1.5 güncellemesinin ne zaman geleceğini anlatacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları Temmuz 2021


Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

  • 8 Temmuz 03:00 UTC’ye kadar App Store
  • 8 Temmuz 06:00 UTC’ye kadar Galaxy Store
  • Amazon Appstore 8 Temmuz 08:00 UTC’ye kadar
  • Google Play 8 Temmuz 15:30 UTC’ye kadar

Güncelleme: Paylaşılan yeni bilgiler, PUBG Mobile 1.5 güncelleme saatinin 8 Temmuz Perşembe sabahı erken saatlere değiştirildiğini gösteriyor.

Tam yama notları, PUBG Mobile güncelleme takvimi ve 20. sezon Royal Pass’in çıkış tarihi dahil olmak üzere daha fazla haberin paylaşılması bekleniyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 20.Sezon


Orijinal: Geçtiğimiz haftalarda oyuncular PUBG Mobile 1.5 güncellemesini test etmekle meşguldü.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Çıkış Tarihi Nedir? yukarıda tarihleri sizler için aktardık. Önceki oyun güncellemelerine bakıldığında, yaklaşan 1.5 güncellemesinin Android cihazlar için 600MB civarında olması beklenirken, iOS güncellemesinin ise 1.5GB civarında olması bekleniyor.

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Bu yeni toplu taşıma sistemi, adalar arasında seyahat etmenize yardımcı olacağı için Erangel haritasındaki oyunun kurallarını değiştirebilir. Bu, düşman takımın rotasyonunu engellemek için köprü kenarında kamp kurmayı seven oyuncular için üzücü bir haber olabilir, ancak dikkatli olmalısınız çünkü trafik sisteminde sizi bekleyen biri olabilir.

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Hava konveyörü, haritada kentsel alanda bulunabilen yeni bir makine türüdür. Uzun menzilli iletim veya ani saldırı için kendinizi gökyüzüne fırlatmanıza izin veriyorlar. Ayrıca size gönderdiği yönü de kontrol edebilirsiniz.

Bu, bölgeye geç girmek için kullanışlıdır, ancak birileri sizi inmeden önce öldürebileceğinden, doğru yere indiğinizden de emin olmanız gerekir.

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Güncelleme tarihi sızdırıldığı için içeriğinin nasıl paylaşılacağına dair bazı bilgiler geldi. Yabancı kaynaklara göre oyuna Paramo adında yeni bir harita getirilecek. Bu harita oyunun PC versiyonunda kullanılabilir ve artık PUBG Mobile’a dahil edilecektir.

pubg mobile 1 5 guncellemesi ne zaman gelecek cikis tarihi nedir 5

Yeni bir silah olarak barajda çok iyi olan MG3 eklenecektir. Yeni dürbünler eklenecek ve oyunu daha iyi görebilmek için 600 metreden bile keskinleştirilebilir. Ayrıca güncellenen oyunda Dirt Bike adında dağlarda daha iyi seyahat imkanı sağlayabilecek bir motosiklet olacak.

Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Çıkış Tarihi Nedir?

  • 1.5 Güncellemelerin geleceği uzun süredir tartışılıyor. Hatta birçok yer bu güncellemenin diğer güncellemelerden çok daha iyi olacağını ve oyunu bir üst seviyeye taşıyacağını tartışıyor. Oyun ekibine yakın kaynakların sızdırılmasıyla birlikte tansiyon önemli ölçüde arttı.
  • Güncellenen ön kayıt 22 Haziran’da başladı ve PUBG Mobile akınına uğradı. Oyuncular önceden kaydolmak için akın etti. Öyle ki 2 Temmuz’da ön kayıt sayısı 150 milyonu aştı. Bütün bunlar, herkesin güncelleme için daha büyük beklentileri olmasını sağlıyor. PUBG Mobile 1.5 güncellemesi 6 Temmuz 2021’de yayınlanacak.
  • Güncellemenin 6 Temmuz’da geleceği resmi olarak açıklanmadı ancak ön kayıt sahibinden bir sızıntı bu tarihi ortaya çıkardı. Bu sızıntı nedeniyle yeni güncelleme Ignition’ın 6 Temmuz’da yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER