Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor? Duyuruldu Çıkıyor

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor? Bu başarılı oyunun arkasındaki geliştirici, PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Çıkıyor Tencent Duyurdu: oyuncuları yeni PUBG Mobile 1.5 güncellemesi hakkında heyecanlandırıyor. PUBG Mobile’ın global versiyonu, en popüler mobil battle royale oyunu haline geldi.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor?
PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor?

Daha önce geliştiriciler, oyuncuların en son PUBG Mobile güncellemesi için ön kayıt yaptırmasına izin veriyordu. Bu çok büyük bir başarı. Tencent’e göre oyun 150 milyondan fazla indirildi. Bilmeyenler için PUBG Mobile 1.5: IGNITION olarak adlandırılan yeni güncelleme oyuna birçok değişiklik getirecek. Oyuncular ayrıca güncelleme yayınlandığında talep edebilecekleri ücretsiz bir kalıcı ekipman da alacaklar. işte PUBG Mobile 1.5 ne zaman Geliyor ayrıntıları:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor


PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor?

PUBG Mobile 1.5 hakkında bilmeniz gereken her şey: çıkış tarihi, saati ve en son eklemeler En son PUBG Mobile 1.5: IGNITION güncellemesini indirmek isteyen oyuncular için PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Geliyor? çıkış tarihi ve saati : 9 Temmuz’dur (UTC+0 veya 05:30 AM IST).

Güncellemeler nedeniyle sunucu çevrimdışı olmayacak, bu nedenle oyuncular herhangi bir kesinti beklememelidir. PUBG Mobile 1.5 güncellemesinin Android cihazlar için yaklaşık 600MB, iOS cihazlar için ise yaklaşık 1.5GB olacağı tahmin ediliyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 1.5 Güncellemesi


Yeni PUBG Mobile 1.5: IGNITION güncellemesi de oyunda büyük değişiklikler yapıyor. Oyuncular, yeni geçiş işleviyle adalar arasında seyahat edebiliyor ve levitasyon teknolojisinin yardımıyla yerde ve düşük irtifada suda yüzebilen yeni bir anti-yerçekimi motosikleti var. Bu, tekne ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. PUBG Mobile 1.5: IGNITION ayrıca haritada çeşitli kentsel alanlarda bulunabilen özel robot köpekleri de getiriyor. Etkinleştirildiğinde, tüm bölgede yüksek kaliteli savaş malzemeleri olup olmadığını kontrol edebilirler. Ayrıca yeni güncelleme, yalnızca airdrop yoluyla elde edilebilen yepyeni bir MG3’ü de beraberinde getiriyor.

pubg mobile 1 5 guncellemesi ne zaman geliyor duyuruldu cikiyor 2

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Çıkıyor Özellikleri Nedir?

Hepsi bu kadar değil çünkü PUBG Mobile 1.5: IGNITION’da başka ayarlamalar ve değişiklikler var. Aşağıda listelenmiş:

 • Otomatik Atlama
 • Tren (Yeni Araç)
 • Hava Konveyörü Başlatıcı
 • Pencere camı
 • Yükseltilmiş Savaş Alanı: Görev Ateşleme
 • Özelleştirilmiş Ateşli Silah Ayarları
 • M249’da ayarlama
 • Cam pencere
 • Hızlı Tekerlek
 • Evoground: Yük 2.0 bakım için kaldırıldı
 • zafer heykeli

Ayrıca yeni bir kalan mühimmat göstergesi işlevi de var. Oyuncular, kalan cephane miktarına göre sayı renk değiştireceğinden, dergide ne kadar cephane kaldığını belirteceklerdir. Örneğin oyuncunun cephanesi %25 ise %10’a ulaştığında sayılar sarı ve kırmızıya döner. PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ne zaman Çıkıyor hakkında tüm sorularınızı yukarıda paylaştık.

 • 1.5 Güncellemelerin geleceği uzun süredir tartışılıyor. Hatta birçok yer bu güncellemenin diğer güncellemelerden çok daha iyi olacağını ve oyunu bir üst seviyeye taşıyacağını tartışıyor. Oyun ekibine yakın kaynakların sızdırılmasıyla birlikte tansiyon önemli ölçüde arttı.
 • Güncellenen ön kayıt 22 Haziran’da başladı ve PUBG Mobile akınına uğradı. Oyuncular önceden kaydolmak için akın etti. Öyle ki 2 Temmuz’da ön kayıt sayısı 150 milyonu aştı. Bütün bunlar, herkesin güncelleme için daha büyük beklentileri olmasını sağlıyor. PUBG Mobile 1.5 güncellemesi 6 Temmuz 2021’de yayınlanacak.
 • Güncellemenin 6 Temmuz’da geleceği resmi olarak açıklanmadı ancak ön kayıt sahibinden bir sızıntı bu tarihi ortaya çıkardı. Bu sızıntı nedeniyle yeni güncelleme Ignition’ın 6 Temmuz’da yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları Temmuz 2021


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER