PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi ve özellikleri

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi
PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi: Gün geçtikçe, PUBG Mobile’a sık sık güncelleme geliyor. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri birçok ilginç yeni özellik sunarak onu oyuncular için özgün ve çekici hale getirdi. Birkaç hafta önce yayınlanan PUBG Mobile 1.6 beta, tüm topluluğu yaklaşan güncelleme hakkında meraklandırdı.

Geliştiriciler, gelecek 1.6 güncellemesiyle dalga geçmek için Flora Menace oyun modu ve Cell Matrix hakkında bazı ayrıntılar kullandığından, resmi organizatörlerin son gönderileri heyecanı körükledi.


Ayrıca Şu Haberimizide Okuyunuz: En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları


PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi yakında geliyor ve yakın zamanda PUBG Mobile’ın resmi Discord sunucusunda aşağıdakiler duyuruldu: “Hazır olun, direnme zamanı yaklaşıyor! PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi 14 Eylül 2021 saat 05:30’da yayınlanacak. Yarilo yakında Erangel’e inecek.” Bu nedenle PUBG Mobile 1.6 güncelleme yayın tarihi ve saati 2021. 14 Eylül 0 UTC. İşte diğer bölgelerdeki tam saatler:

  • Endonezya: 07:00 WIB (UTC +7:00)
  • Brezilya: 13 Eylül 21:00 BRT (UTC -3:00)
  • Avrupa: 02:00 CEST (UTC +3:00)
  • Kuzey Amerika: 13 Eylül 20:00 EDT (UTC -4:00)

Mevcut olduğunda, oyuncular Play Store veya Apple App Store’dan indirebilir. Android kullanıcıları, içe aktarmak için genellikle resmi PUBG Mobile web sitesinde sağlanan APK dosyasını kullanmayı da seçebilir. Kullanıcıların PUBG Mobile 1.6 güncellemesini bir an önce indirmeleri önerilir çünkü eski sürüme sahip olan kullanıcılar yeni sürüme uyum sağlayamayacaklardır.

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri
PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri

Diğer güncellemelerde olduğu gibi, geliştiriciler PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri ekleyecek. Flora Menace oyun modu, resmi tutamaçta görüntülenen yeni özelliklerden biridir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite yeni güncelleme


Gençleştirme bariyeri, hücre matrisi ve DynaHex malzemeleri içerir. Bu modül ayrıca beta sürümünde test için de kullanılabilir. Ayrıca geliştiriciler, en popüler oyun modlarından bazılarını yeniden sunacaklarını duyurdular.

PUBG Mobile, oyunun oyuncu tabanındaki ve popülaritesindeki büyük büyümesinin ana nedenlerinden biri haline gelen sık güncellemeler alıyor. Yaklaşan 1.6 güncellemesinin beta sürümü geçen ay yayınlandı ve oyunculara yeni oyun modları gibi çeşitli özellikleri hakkında bir fikir verdi.

PUBG Mobile 1.6 güncellemesinin heyecanı artık çok yüksek ve önümüzdeki birkaç gün içinde gelmesi bekleniyor. Yayınlanmasından birkaç gün sonra, oyunculara çeşitli yeni ödüller sağlamak için yeni bir Royale Pass piyasaya sürülecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Ücretsiz UC Nasıl Alınır


Bu içeriğe oy verin!