PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri: Yeni oyun modu Resistance

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri
PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri: İşte 1.6 onu arayan heyecan verici özellikleri getiriyor. PUBG Mobile Yeni oyun modu Resistance muhteşem bir güncellemeye eşlik edecek. Aynı zamanda güncellemelerinizi 14 Eylül 2021’den 19 Eylül 2021’e kadar en son sürüme güncelleme yapmanız gerekiyor.

Oyuncular aşağıdaki ödülleri alacaklar:

 • 2888 BP
 • 100 AG
 • Justice Defender Sırt Çantası (3d)

Bu güncelleme, Android oyun cihazında yaklaşık 650 MB alan gerektirir. iOS cihazlar için PUBG Mobile 1.6 güncellemesi yaklaşık 1.68 GB yer kaplayacak. Not: Döngü 1’in ikinci çeyreği 17 Eylül 2021’de başlayacaktır. PUBG Mobile 1.6 Ne zaman Bitecek= 18 Kasım 2021’de sona erecektir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Android için PUBG Mobile Lite


PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri

1) PUBG Mobile Yeni oyun modu Resistance

1) PUBG Mobile Yeni oyun modu Resistance
1) PUBG Mobile Yeni oyun modu Resistance

1.6 güncellemesinde tanıtılan yeni oyun modunun adı Resistance. Oyuncuların sağlıklarını artırabilecekleri PUBG Mobile Rejuvenation Bariyer adlı yeni bir bariyer eklenecek. Rastgele bırakılan silahları kullanmak için Hücre Matrisini kullanabilirler. Oyuncular, damladan Nacore Chips’i almalı ve gerekli malzemeleri almalıdır.

2) Sosyal özellikler

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi, öne çıkanlar ve bölgesel sıralamalar olmak üzere iki yeni sosyal özellik sunuyor.

PUBG Mobile Vurgulama özelliği, oyuncuların oyunlarını ve sonuçlarını sohbet yoluyla paylaşmasına olanak tanır. Ayrıca harici platformlarda da paylaşabilirler.

Bölgesel sıralamalar, belirli bir bölgedeki oyunculara dayalı olacaktır. Mobil oyuncular bulundukları yere/merkeze göre etkinliğe katılabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi


3) Yeni oyun modları

PUBG Mobile All :Yetenek şampiyonası, finallere ulaşamayan takımların playoff maçlarına ev sahipliği yapacak. Yeni 1.6 güncellemesinde aşağıdaki oyun modları geri döndü:

 • Titanlar: Son Direniş
 • Şafağa Kadar Hayatta Kal
 • Metro Royale: Yeniden Birleşme
 • Enfeksiyon Modu
 • Yük 2.0
 • Runik Güç
 • Hafta sonları
 • AI’ya Karşı

Not: Yukarıdaki işlevlere ek olarak, güncellenmiş sürüm, isabet efektleri ve kontroller dahil olmak üzere bir dizi optimizasyona sahiptir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi özellikleri? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizide Okuyunuz: En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları


Bu içeriğe oy verin!