Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak [Ne Zaman Gelecek]

PUBG Mobile 20 Sezon Ne Zaman Başlayacak? Son yıllarda popüler olan battle royale oyunu PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? Veda zamanı yaklaştıkça, oyuncular bir sonraki sezonu sabırsızlıkla bekliyor ve gelecek sezonun içeriğini merak ediyor.


Ayrıca Şu Yazımızı da Okuyunuz: Pubg New State vs Pubg Mobile


PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak
PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak

Ayrıca 19. Sezonun bitmesiyle birlikte Royale Pass 19’un da sonuna her geçen gün yaklaşıyoruz. Ancak oyuncular şimdiden önümüzdeki sezon, PUBG 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorularına cevap arıyor. PUBG Mobil Sezon 20 içerik teması nedir ve Royale Pass 20 ödüllerinin ne olacağı Belli mi? Bu konuda çalışmalara başladı bile. Bu da bize her zaman olduğu gibi gelecek sezonu bekleyen PUBG Mobile oyuncularının merakı ve heyecanı hakkında bir fikir veriyor.

Peki PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yukarıdaki yazıda bahsettiğimiz gibi pubg mobile 19. Sezonda Traverse temasıyla oyuncuların karşısına çıktı. Ancak her sezon olduğu gibi yeni pubg mobile sezonunun da geliş tarihi oyuncuların merak konusu. Bilmek istediğiniz bu sorunun cevabını bulabilmeniz için edindiğimiz bilgilere göre PUBG Mobile 20. Sezon 12 Temmuz 2021’de başlayacak ve Royale Pass 20’de sunulacak.

Her sezon olduğu gibi PUBG Mobile Season 20’de Royale Pass iki paket sunacak. Bu paketlerin isimleri ve satın alabileceğiniz UC sayıları aşağıda listelenmiştir.

Pubg 20 Sezon

Pubg 20 Sezon ne zaman? PUBG’nin mobil versiyonunun 19. Sezonda başlamasıyla birlikte, insanların Sezon 20’ye olan merakı da artmaya başladı. 19. sezon 18 Mayıs 2021’de başlamıştı. Oyunda her sezon iki ay sürdüğü için 19. sezon 17 Temmuz 2021’de sona erecek.

Bir günlük tatilin ardından yeni sezon başlayacak. PUBG Mobil Sezon 20, 18 Temmuz 2021’de gelecek. Ondan önce birçok iyileştirme yapmanızı öneririz. Yaz oyunlarında kulislerde yankılanacak büyük yenilik açıklamaları olsa da tüm bunlara hazırlıklı olmalı ve rakiplerinizle yüzleşmelisiniz.

PUBG Mobile Season 20 Royale Pass ödülleri belirsizdir. Ödüller sezon başında açıklanır. Bazen sezon başlamadan kısa süre önce bazı bilgi sızıntıları elde edilebilir. Pubg 20 Sezon ne zaman olduğu konusunda herhangi bir gelişme olduğunda sizi bilgilendireceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State İndir


PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak
PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak

Pubg Mobile 20 Sezon Ne Zaman Gelecek

Pubg Mobile 20 Sezon Ne Zaman: PUBG Mobile 20. Sezonu muhtemelen 1 Ocak 2021’de başlayacak gibi görünüyor. Nitekim PUBG’nin günlük oyuncu sayısı önceki yıllara göre çok azaldı. Sırf düşüşten dolayı oyunun finale çıkmasını beklememelisiniz. Peki PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorularınıza net olarak ne zaman cevap verebiliriz. Ekibimiz oyun geliştiricilerini sürekli olarak takip etmekte. Net bir dönüş olur olmaz bu yazımızı güncelleyeceğiz.

Çünkü PUBG’nin oyuncu sayısı hala sektördeki birçok oyundan daha fazla. Türünün en ünlü ve en çok oynanan oyunlarından biridir. Bu nedenle finallere başarıyla ulaşmaya devam edebilecek bir oyun yapamayacaklar. Her oyun gibi PUBG de final gününe girecek ama o gün 20. sezon değil. Oyunun rahatlıkla en az 8-9 sezon devam edebilir.

Pubg Mobile 20 Sezon Rp Ödülleri:

  • Elf Yardımcı seti
  • Ren Geyiği Duman Bombası
  • Neon Punk 2 koltuklu motosiklet
  • Neon Punk Finish Uçak Görünümü
  • Ilmek arabası

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Başlayacak Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şunu Okuyun: PUBG New State Özellikler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER