Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı: En iyi Düzen nasıl Yapılır?

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı paylaşıldı. PUBG Mobile, oyuncuların kendi tercihlerine göre özelleştirebilecekleri bir kontrol ayarına sahiptir. Oyuncular tercihlerine göre farklı kontrol türleri kullanırlar. 2 parmak / 3 parmak ayarları ve 4 parmak ayarları gibi oyuncular tarafından kullanılan birçok ayar türü vardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 4 Parmak Kodu


PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı
PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı

Yukarıdaki ayarları kullanırken, parametrelerin kişisel tercihlere ve kullanılan ekipmana göre değiştirilmesi tavsiye edilir.

Sığınakta saklandıktan sonra hedefe ateş etmeyi seçmek için “gözet ve ateş et” ayarını ve “dik ve açık menzil” ayarını etkinleştirin.

Bu ayar yakın dövüşte çok kullanışlıdır ve ayrıca geri tepmeyi kontrol etmeye yardımcı olur. Düşmana nişan almak için baş parmağınızı kullanmanız önerilir. Geri tepmeyi hareket ettirmek ve kontrol etmek, parmağınızı ekranda sürükleyerek yapılabilir ve işaret parmağı. Çekim ve casusluk için en iyi şekilde kullanılır.

Yapılacak bir sonraki şey, bu ayar için mükemmel hassasiyet bulmaktır. Aşağıdakiler, farklı ayarlar için en iyi hassasiyet ayarlarıdır.

pubg 4 parmak ayarı

4 parmaklı ADS hassasiyeti (Gyro olmayan)

pubg mobile 4 parmak ayari en iyi duzen nasil yapilir 2
4 parmaklı ADS hassasiyeti (Gyro olmayan)
  • 3.  Kişi Kapsamsız : %120
  • 1.  Kişi Kapsam Yok : %104
  • Red  Dot ,  Holografik ,  Hedef Yardımı : %60
  • 2x : %36
  • 3x : %27
  • 4x  ACOG Kapsamı, VSS : %17
  • 6x : %14
  • 8x : %12

Bu ADS ayarları, geri tepmeyi daha kolay kontrol etmek içindir. Ancak, kişisel tercihe göre her zaman değiştirilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 4 Parmak


pubg mobile kontrol ayarları 4 parmak kodu

Profesyoneller için en iyi PUBG Mobile dört parmak ayarlarını keşfedin. Dört parmaklı pençe ayarı nedir? PUBG Mobile’ı dört parmakla oynayan oyuncular, telefonu altı parmakla tutarak parmakların pençe gibi görünmesini sağlıyor.

Yani PUBG Mobile’ı cep telefonumuzla her yöne oynadığımızda buna dört parmaklı ayar deniyor. 4 parmak ayarları, 2021’deki en popüler kontrol ayarlarından biridir. Dört parmaklı pençe ayarı, oyuncuya ve oyuna olan kararlılığı nedeniyle popülerdir. Bu 4 parmak ayarı yakın dövüşte kullanışlıdır. Hareket etme, çömelme, eğme, ateş etme, nişan alma. Keskin nişancılık ve silah değiştirme gibi farklı işlevleri gerçekleştirmenize yardımcı olmak için dört parmağınızı da kullanmanıza olanak tanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile parmak ayarları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER