Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu [4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır]

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu: PUBG telefonları için en iyi 4 parmak ayarlarını kimse size söylemez! PUBG Mobile 4 parmak ayarı Ne için mi kullanılıyor? Uzun zamandır oynuyor musun? Yoksa PUBG Mobile’da 4 parmak ayarıyla başlamak isteyen yeni bir oyuncu musun? Veya PUBG Mobile’daki en iyi 4 parmaklı pençeyi arıyor olabilirsiniz. Cevabınız evet ise, o zaman doğru yere geldiniz.

Yeni düzeni öğrenmek için zaman kaybetmeyeceğiz çünkü zaman çok önemli. Pubg 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır sorusuna geldiğimizde ise, Bu yazıda PUBG mobile’daki en iyi 4 parmaklı ayarı göreceğiz. Ayrıca bu ayarın optimum düzeni ve doğruluğu hakkında bilgi edineceksiniz. Şimdi, daha fazla gecikmeden içeri girelim. Bu makalenin sonunda, size özel bir bonus ipucum da var! Ayrıca bazı ekran görüntüleri ekleyeceğim.. Bu nedenle, lütfen bu makaleyi dikkatlice okuyabildiğinizden emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak


Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu

Uzun Zamandır Aradığınız işte PUBG Mobile 4 parmak ayarı:

 • Düzen 1 – 6974-6998-1946-2820-026 ( Bugün Yeni )
 • Düzen 2 – 6960-4897-8808-0654-298
 • Düzen 3 – 6960-4897-8808-0564-299

Bu kodlar işe yaramazsa, kontrolümün ve hassasiyetimin bazı ekran görüntülerini ekleyeceğim. bu yüzden lütfen Aşağıda ki yazımızı okumaya devam edin. Benim Hassasiyet kodum 6960-4897-8808-0564-300 4 parmak kontrol kodum ve hassasiyet kodum kopyalayıp yapıştırın ve oyunun tadını çıkarın.

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu
Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu

Pubg 4 Parmak Ayarı Kodu + hassasiyet ekran görüntüsü yukarıdaki kodlar işe yaramaz ise En iyi kontrolün ve hassasiyetini ekledim. Extradan Bazı ekran görüntülerini sizler için ekleyeceğim. Bu yüzden lütfen kopyalayıp yapıştırın. Ekran görüntüsü Yukarıdaki gibidir, herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen yorumlarda bana bildirin. Bu Ayarlar En iyi üç düzendir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Sekmeme Ayarı


Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu çalışmıyorsa, lütfen kontrol edin ve Bu özellikleri kopyalayın. Şimdi aşağıda hassasiyet ayarının ekran görüntüsünü paylaşacağım. Bu benim hassasiyet ayarımın bir ekran görüntüsüdür. Eğer kod çalışmıyorsa, lütfen bu ekran görüntüsünü Yakınlaştırın ve Özellikleri Manuel Olarak eliniz ile girin. Bu makaleyi beğendiyseniz lütfen arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirebilirsiniz.

pubg mobile 4 parmak ayari kodu 4 parmak ayari nasil yapilir 2

PUBG Mobile için 4 parmak Ayarı Avantajları

PUBG Mobile 4 parmak Ayarı Avantajları Nelerdir? Buraya kadar Okumayı başarıp kalanlar için bonus hazırladım. 🙂


Teşekkür ederim! Yukarıda gördüklerimizi nasıl düzgün bir şekilde uygulayabileceğinizi göreceğiz. Önemli not :

 • -Ellerinizi terini temizleyin.
 • Ter, kontrolünüzü etkileyebilir.
 • Genel olarak, parmaklarınızı ekranda kolayca hareket ettirebilmeniz için cihazınızı sabit tutmalısınız.
 • TDM’de usta yakın dövüş savaşı Dört parmak ayarlarında ustalaşmanın en hızlı yolu TDM oynamaktır.
 • Çeşitli nesneleri püskürterek PUBG geri tepme kontrolünü uygulayın.
 • Tüm parmakları tek tek eğitim odasına ekleyin.
 • Savaş modunu oynayarak reflekslerinizi geliştirin.
 • Farklı hassasiyetler ve düzenlerle oynayın.
 • Korumalı hedeflere nişan alın ve ateş edin Başınızı eğitim odasına doğrultmaya çalışın

Sonuç olarak, bu 4 parmaklı pençe ayarını ihtiyaçlarınızı karşılamak için özgürce değiştirebilirsiniz. Bu ayarlar herkes için geçerli olmayabilir. Ancak, En iyi ve en özel Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu yukarıda sizlere paylaştığımız gibidir. Bu düzenler, PUBG’yi bir profesyonel gibi oynamanıza yardımcı olabilir. Oyun hızınızın çok düşük olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bu dört parmaklı kontrolleri kullanmayın. Bu durumda, sadece üç parmaklı pençe desenine sadık kalın. Sonuçta, herkes dört parmaklı düzenini kullanamaz. PUBG telefonlarına 4 parmaklı düzeni nasıl yerleştirirsiniz? Ayarlara gidin ve yeni bir düzen ekleyin. pubg 4 parmak düzeni oyuncusunun en iyi hassasiyeti nedir? Pubg 4 parmak düzeni oynatıcının optimal hassasiyeti kişiden kişiye değişir. Bazı insanlar yüksek hassasiyeti severken, diğerleri düşük hassasiyeti sever. Öncelikle jiroskop oyuncusu mu yoksa ADS oyuncusu mu olduğuna karar vermelisin.

Daha Fazla Kaynak:

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State Paralı mı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

34 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz