Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar – Nelerdir?

Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar
Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar

Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar, oyunun görüntü kalitesinin olabildiğince yüksek çözünürlüklü olmasını sağlar. Bu nedenle telefon geliştiricileri giderek telefonları 60 fps destekleyecek şekilde üretmektedir. Yalnızca yüksek fiyatla satılan telefonlarda değil düşük fiyatlı telefonlarda da giderek bu özellik yaygınlaşmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Lite Sistem Gereksinimleri


Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar

60 fps telefonlar sayesinde oyun deneyiminizin kalitesini artırabilir, haritaları ve videoları daha yüksek çözünürlükle görüntüleyebilirsiniz. Bu özellikler nedeniyle özellikle Pubg oyuncuları, Pubg Mobile 60 fps destekleyen telefon hakkında bilgi sahibi olmak. Bu telefonları satın alarak oyun deneyimlerini üst seviyeye çıkarmak isterler.

60 Fps Telefonlar

Apple 60 fps telefonlar; İPhone6, İphone6 Plus, iPhone8, iPhone X, iPhone11, iPhone11 Prı ve Max, iPhone12 ve 12 Pro- Max.

Asus; Zenfone 5Z.

General Mobile; Discovery Elite ve Discovery Elite Lite.

Honor; 10 Lite, 20 Lite, 8X ve 9X.

Huawei; Mate 20 Lite, Mate 30 Pro, Mate8, P40 Lite E, P40 Pro, P Smart ve Smart Pro.

Samsung; Galaxy Note 10 Serisi, S 10 ve S9 serisi, Galaxy Z Serisi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Kaldıran Tabletler