Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar ve Tabletler [90 Fps Yapma]

Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar
Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar

Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar ve Tabletler Nelerdir? Mobil oyun da oyuncularının yoğun ilgi gösterdiği Player Unknown’s Battlegrounds, 90 FPS’ye ulaştıktan sonra daha popüler hale geldi. Bu bağlamda pubg 90 fps destekleyen telefonlar, oyuncuların mobil oyun dünyasında bu telefonları tercih etmesini sağlıyor. FPS’deki artışla birlikte daha rahat bir oyun deneyimi ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayan oyuncular oldukça mutlu. Çünkü PUBG’den daha çok keyif almaya başlıyor.

Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar
Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar

Hangi telefonlar ve tabletler PUBG Mobile 90fps’yi destekliyor? Pubg mobile 90 fps yapma telefon için aşağıdaki özelliklere sahip telefonları veya tabletleri alabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile New State Ne Zaman


Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar

bu iOS cihazları için Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar Listesi;

 • iPad Pro 11 inç (2018, 3. Nesil)
 • iPad Pro 12.9 inç (2018, 3. Nesil)
 • iPad Pro 11 inç (2020, 4. Nesil)
 • iPad Pro 12.9 inç (2020, 4. Nesil)

“90 FPS” ayarını görseniz bile (90 fps olmayabilir). ProMotion ekranlı bir iPad Pro çalıştırmıyorsanız, fark edeceğiniz şeylerden bir kaç tanesi pil ömrünün daha kısa olması. Aynı zamanda çok daha çabuk ısınması yüksek olmasıdır. .

pubg de 90 fps veren telefonlar

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar ve tabletler 90 fps yapma 4

bu Android cihazları için Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar Listesi;

 • OnePlus7 Pro
 • OnePlus 7T
 • OnePlus 7T Pro
 • OnePlus 8
 • OnePlus 8 Pro

Android cihazlar için, OnePlus 7 serisi ve üstü, 90 fps’ye ayrılmıştır. En azından ilk birkaç hafta için. Bu ayarın yakında diğer cihazlara taşınmasını bekliyoruz, ancak öyle görünmüyor. Yukarıdaki listelenen OnePlus cihazları yine hiçbir engel olmadan 90 fps sağlayabiliyor. Ancak başka marka telefonlar arıyorsanız 90Hz ve üzeri ekrana sahip olmak yeterli değil. OnePlus Nord listede olmadığı için bu yıl orta sınıf telefonlarda görülen Qualcomm Snapdragon 765G işlemcinin Tencent’in planının parçası olmadığı kesin. Kesinlikle 90 fps’ye sahip olmanız gerekiyorsa, Yukarıdaki OnePlus cihazı tek kesin seçeneğinizdir.

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar ve tabletler 90 fps yapma 6

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hilesi Nasıl Yapılır


Pubg 90 fps Destekleyen Tabletler

PUBG Mobile: PUBG’nin en iyi tableti pubg 90 fps alan tabletler nelerdir? Oyuncuların rakiplerine karşı avantaj elde etmek için daha yeni ve daha iyi donanım olması gerekir. Oyuncuların Aradıkları çok rekabetçi bir oyun olan pubg için öneriler nelerdir? Tablet üzerindeki daha büyük ekran boyutu, iyi işlemci hızı ve RAM, PUBG Mobile oynamak için kullanışlıdır. İşte oyuncuların PUBG Mobile oynamak için kullanabilecekleri en iyi tabletlerden bazıları.

Pubg 90 fps Destekleyen Tabletler Listesi;

 • #1 Apple iPad Pro 11 inç 2020
 • #2 Samsung Galaxy Tab S6
 • #3 Samsung Galaxy Tab S5E

Bunlar, PUBG Mobile oynamak için piyasadaki en iyi tabletlerden bazıları. Bu tabletlerin fiyat aralığını dikkate almadım. Yukarıda bahsedilen üç tabletin tümü en yüksek kalitededir. Oyuncular ayrıca Samsung Tab S4 ve Honor Pad 5 gibi düşük kaliteli tabletleri de seçebilirler. Bununla birlikte, iyi bir oyun perspektifinden, 2 GB RAM ve daha düşük işlemci hızına sahip bir tablet kullanmak mantıklı değildir.

pubg 90 fps alan telefonlar

Bu özelliği oyunda etkinleştirmek kolaydır. Kullanıcı, önce telefonun ekran ayarlarında gezinerek kolayca yapılabilen ekran yenileme hızını 90Hz’ye ayarlamalıdır. Bu yapıldıktan sonra aşağıdaki adımları gerçekleştirebilirsiniz:

Adım 1; PUBG Mobile’ı açın ve ekranın sağ alt köşesinde bulunan ayarlar simgesine tıklayın.

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar ve tabletler 90 fps yapma

Adım 2 ; Grafik sekmesine basın ve FPS’nin altında 90 FPS’yi tercih edin.

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar ve tabletler 90 fps yapma 2

PUBG Mobile’a 90 FPS‘yi tercih ettiğiniz taktirde inanın tüm rakiplerinize çok büyük bir fark atabileceksiniz.

Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar ve Tabletler Nasıl Ortaya Çıktı?

Qualcomm, geçtiğimiz yıl ürün yayınını, yeni telefonların en son Snapdragon çiplerinde destekleyebileceği aşırı yenileme hızlarına odakladı. Hızlı bir şekilde ilerleyen ve bu yeni çiplerle piyasaya sürülen çok sayıda telefon var. PUBG Mobile’ı çalıştırabilen kişilerin listesi şaşırtıcı derecede düşük. Bu sebep ile bu tarz cihazlara sahip olduğunuz taktirde Rakiplerinize çok büyük farklar atabilirsiniz.

Pek çok cep telefonunun 90 FPS performansı sunduğu günümüzde, farklı markalar bu ürünleri farklı fiyatlarla sunmaktadır. Verimli cep telefonları satın almak ve PUBG’de sorunsuz bir deneyim yaşamak isteyen oyuncular yukarıdaki modelleri tercih edebilirler. Pubg 90 fps alan telefonlar ve tabletler sayesinde Çok iyi deneyimler kazanacaksın. Hangi cihazlar 90fps’yi destekler? 90Hz+ ekrana sahip bir telefon, oyunu bu kare hızında çalıştırdığında oyunu sorunsuz oynamak için yeterli mi? Tencent, telefon modelinizi 90 fps beyaz listeye aldığı taktirde yeterlidir.

PUBG Mobile Nedir?

Player Unknown’s Battlegrounds, oyun dünyasına gerçek zamanlı battle royale modun da Sektörde 1. sıralara giren bir oyundur. Bluehole tarafından tamamlanıp piyasaya sürülen bu oyun, önce bilgisayarda sonra da cep telefonunda tercih edilen alternatif haline geldi. Her haritada ve oyunda yaklaşık 100 oyuncunun bir uçaktan haritadaki belirli noktalara atlarsınız. Bundan sonra ekipman toplayan son kişi olmaya çalıştığı bir oyun türüdür.

Diğer FPS oyunlarına kıyasla, günümüzün uluslararası e-spor arenasında insanların dikkatini çeken PUBG’nin farklı sürümleri piyasaya sürüldü. Mobil versiyonun son sürümünün yayınlanmasıyla birlikte oyuncular pubg 90 fps alan tabletler ve telefonlar aramaya başladı. Birçok marka bu fırsatı vermiş ve yukarıda bahsedilen telefonlar büyük avantajları sizler için sunuyor. Özellikle oyunda son derece pürüzsüz bir şekilde oynamak için, Tavsiyelerimize uymanızı öneriyorum.

Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar
Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Oda Kurma


Bu içeriğe oy verin!