Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile 90 fps Nasıl Yapılır?

PubG Mobile 90 fps Nasıl Yapılır? PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir sorunuzun tamamı bu sayfada. Pubg 90 Fps Destekleyen Telefonlar kılavuzumuza ulaşabilirsiniz. PUBG 90 FPS Telefon olmadan bu ayarlara sahip olmak birazcık garip olabilir. Fps terimi, herhangi bir oyunda saniyedeki kare sayısı olarak adlandırılır. Oyunun bize aktif olarak gösterdiği, oyunun nasıl gittiğini görebilmemiz için ekranda bir yerde beliren tam ekran görüntülerin bir dizisidir. Mobil cihazlarda oyunlar.

Temel olarak PubG Mobile’ın performansını fps olarak ölçebiliriz, telefonumuz saniyede ne kadar fazla kareye sahip olursa o kadar iyi. En iyi sonuçlar için PubG Mobile’da 90 fps’yi nasıl etkinleştireceğinizi öğretin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Nasıl Güncellenir


PubG Mobile 90 FPS Nasıl Yapılır

PubG Mobile, bazı mobil cihazlar için çok yoğun olabilecek harika grafiklere sahip bir oyundur. Her şey şu anda kullandığınız cihazın donanımına bağlıdır. Oyuna dahil olan varsayılan yapılandırma 90 fps içermez. Ancak mobil cihazınızın kapasitesini ölçen ve oyunu en iyi şekilde çalıştırabilmesi için grafikler yerleştiren bağlantılı bir uygulama ile birlikte gelir. Herhangi bir mobil cihazda 90 fps’yi kullanmaya çalışmadan önce…

Herhangi bir oyun için tamamen kabul edilebilir bir kare hızı olan 60 fps’de nasıl çalıştığını test etmenizi öneririz. PubG Mobile topluluğundaki tüm kullanıcılar, GXT Tools adlı bir oyun uygulamasının yardımıyla oyun deneyimlerini daha da geliştirebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg arkadaş ekleme nasıl Yapılır


Bu adımlarla PubgG Mobile’da 90 FPS’yi etkinleştirin

Uygulamanızın ihtiyaç duyduğu tüm izinlere sahip olduğunuzda, 90 fps’ye ulaşmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

  1. GTX sürümünü 0.9GP olarak ayarlayın.
  2. Oyunun zaten getirdiğinden daha düşük kaliteli bir çözünürlük seçebilirsiniz, böylece grafik kalitesi düşer ve cep telefonunun performansı yükselir.
  3. Oyun içi düzgün grafiklerdeki genel ayarlarda ayarlayın.
  4. 90 Fps seçeneğini seçin.
  5. Grafikleri, özellikle Android 7.0 veya üstünü çalıştıran cep telefonları için yapılandırın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile 90 fps sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Dünyanın en iyi oyuncusu kimdir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER