Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Adam Görme Hilesi – İndirme Bağlantısı – Kullanmak yasak mı?

Pubg Mobile Adam Görme Hilesi Nedir? Piyasadaki çoğu rekabetçi oyun gibi, PUBG sunucuları da hilecilerle dolu ve bir kez size 800 metre çarptığında. Bir oyuna aşık olmak zor. WindowsCentral tarafından hazırlanan bir rapora göre, PUBG’de hile yapmak her zamankinden daha yaygın. Geliştiriciler genellikle bu sorunu çözmeye çalıştıklarını belirtseler de sorunun yeteneklerinin ötesinde olduğu açıktır. Yeni haritaların ve içeriğin yayınlanması bile yardımcı olmuyor. Evet, tıpkı diğer nişancılar gibi PUBG’de de hileler var.

Hacking’in arkasındaki sebep, oyunu çok kolay hale getirebilmek ve aynı zamanda kolayca kazanma mantığını bozabilmesidir. Bazı insanlar tek atışta ölürken, PUBG’de bir kişiyi öldürmek için genellikle bir kurşun gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg mobile hile nasıl yapılır


Pubg Mobile Adam Görme Hilesi, Kullanma

PUBG Mobile’ın popülaritesi, iOS ve Android cihazlarda oynaması ücretsiz bir oyun olarak kullanılabilirliği ile birleştiğinde. Onu hileler ve bilgisayar korsanları için ana hedef haline getiriyor. Aimbot, oyuncuların silahlarını hedeflemeden düşmanları vurmalarını sağlayan birinci şahıs nişancılar için bir yazılım aracıdır. Bu hile olarak kabul edilir çünkü oyuncuların daha az beceriyle daha isabetli atışlar yapmasına yardımcı olur. Oyuncu tarafından hedefleme botlarının kullanılmasına izin verilmesine veya tespit edilmesine yardımcı olabilecek birkaç program vardır. Çoğu bilgisayar korsanı otomatik hedefleme kullanır. Tencent, son “Ban Pan” raporunda, PUBG Mobile’daki 1.674.443 hesabı bilgisayar korsanlığı nedeniyle kalıcı olarak askıya aldığını duyurdu.

Pubg Mobile Adam Görme Hilesi
Pubg Mobile Adam Görme Hilesi

Tencent, bilgisayar korsanlarının ve dolandırıcıların bir video oyununu mahvedebileceğini çok iyi biliyor. Bu nedenle katı politikası yalnızca hesapları değil, dolandırıcıların tüm cihazlarının PUBG Mobile’a erişmesini yasaklıyor. Normal takım oyununa müdahale ettiği için takım öldürme yasaktır ve kasıtlı ve tekrarlayıcı olduğu belirlenirse cezalandırılabilir. Takım arkadaşlarımı beni öldürürlerse PUBG mobilde nasıl dondururum? Sizi öldüren bir takım arkadaşınızı Bildir’e tıklayıp Yas seçeneğini seçerek dondurabilirsiniz ve rapor ettiğiniz takım arkadaşı dondurulacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Adam Görme Hilesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile PC Kasma Sorunu Çözümü


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER